שר האוצר הודיע: אחתום על המלצת וועדת המחירים של מעונות היום

שר האוצר בצלאל סמוטריץ' וסגנית שר האוצר מיכל וולדיגר נפגשו היום (שני) עם ראשי ארגוני המעונות. שר האוצר הודיע במהלך הפגישה על כוונתו לחתום על המלצת ועדת המחירים של מעונות היום. המהלך צפוי להקל על המצוקה של מעונות היום ולאפשר להם להגדיל את שכר הסייעות באופן משמעותי.

בשיחה עלו האתגרים העומדים לפתחם של ארגוני מעונות היום והדרכים לטיפול. השר ציין כי המשבר במעונות ידוע ומצוקת הסייעות נשמעת ונדונה לעומק.


בפגישה נכחו ראשי הארגונים הגדולים המפעילים את מעונות היום: יו"ר אמונה ליאורה מינקה ויפעת סלע, מנכ"ל אמונה דוד הדרי, יו"ר נעמת חגית פאר, מנכ"ל נאות מרגלית ליאור גבאי, מנכ"ל נשי חירות יעל שמרגד, יו"ר ויצו אניטה פרידמן, מנכ"ל ויצו מירה מינס, מנהלת מחלקת מעונות יום בבית יעקב פייגי טבק ומנכלי"ת פורום מסגרות הגיל הרך בישראל דנית ברביאבי.

שר האוצר בצלאל סמוטריץ': "המשבר ידוע והמחויבות שלנו קיימת. אנחנו מבינים את הצורך ואני אחתום בשבוע הבא על הצו שיביא ליישום המלצת וועדת המחירים של מעונות היום. אני מקווה שיהיו לנו עוד בשורות לכם ולציבור ההורים, אנחנו עובדים על כך.

"אנחנו נמשיך ונעסוק בנושא המעונות. נחתור לפתרונות ותהיה הקשבה רבה. מעונות היום הם אבן דרך משמעותית בחייהם של ילדי ישראל ובחוסנה של כלכלת ישראל".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: