פועל נהרג מפגיעת צינור של משאבת בטון

משטרת ישראל החלה בחקירת נסיבות פציעתו הקשה של עובד לפני זמן קצר, באתר בניה ברחוב שירת אהרן בשכונת הר חומה בירושלים, במהלך עבודת משאבת בטון באתר.

העובד כבן 55 נפגע באורח אנוש ולאחר זמן קצר נקבע מותו.


כוחות משטרה של תחנת עוז במחוז ירושלים נמצאים בזירה והחלו בחקירת נסיבות התאונה תוך שנמסר דיווח על המקרה למשרד העבודה בהתאם.

חובש בכיר רכוב על אופנוע מד"א יוסף חיים ישראלי סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הפועל שוכב כשהוא מחוסר הכרה וסובל מחבלת ראש קשה. ביצענו בו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא דופק ונשימה ומיד התחלנו בביצוע פעולות החייאה שכללו עיסויים, הנשמות ומתן תרופות. העלנו אותו לניידת טיפול נמרץ של מד"א ופינינו אותו לבית החולים תוך כדי פעולות החייאה כשמצבו קריטי."


ראובן צרפתי ויוסף חיים קדושי חובשים באיחוד הצלה סיפרו: "לדברי העובדים באתר הבנייה – מדובר בעובד האתר שנחבל קשות בראשו כתוצאה מצינור של משאבת בטון שנחבט בו בעוצמה רבה. למרבה הצער נקבע מותו בתום מאמצי ההחייאה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

צילום: דוברות איחוד הצלה.

חובש רפואת חירום יוסי מרציאנו מתנדב 'צוות הצלה' מוסיף: כשהגעתי למקום, הכווינו אותי לעבר מפעיל מנוף גבר כבן 50, מוטל על הרצפה מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה, לאחר שלדברי העובדים במקום נפל ממנוף עליו עבד, יחד עם פארמדיקים וחובשים נוספים של מד"א ביצענו הו פעולות החייאה הכוללות עיסויי לב, הנשמות ומתן תרופות מצילות חיים."אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: