מרדף מסוכן: תושב רהט נעצר לאחר שסיכן מטיילים ונמלט תוך נהיגה פרועה ללא רישיון

סיכן נוסעים ומטיילים – ונעצר אחרי מרדף: חטיבת התביעות המשטרתית הגישה היום כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים, נגד תושב רהט כבן 25 בגין עבירות של נהיגה פוחזת כשהוא בלתי מורשה ופסול נהיגה וכן, בגין עבירה של תקיפת שוטר במילוי תפקידו.

מכתב האישום עולה כי בתאריך 11.2.23 ,בשטח עפר שבסמוך לנחל הבשור, נהג הנאשם באופן פרוע תוך שהוא מסכן את המטיילים ששהו במקום במסגרת פסטיבל "דרום אדום".
פקח שמורת הטבע והגנים, אשר הבחין בנאשם, כרז לו לעצור אך הנאשם המשיך בנסיעתו בכביש 232 תוך שהוא מאיץ בנתיב הנגדי.


שוטרי יחידת יואב של מחוז דרום, החלו במרדף אחרי הנהג שהמשיך להימלט בנסיעה פרועה, תוך שהוא חוצה קו הפרדה רצוף על הכביש ומסכן באופן ממשי את משתמשי הדרך שנאלצו לבלום ולסטות עם רכבם לשול הכביש על מנת להימנע מפגיעתו של הנאשם בהם.

לאחר מרדף קצר כפי שניתן לראות בתיעוד המצורף, הנהג איבד שליטה על רכבו ונעצר בשטח, השוטרים שפעלו במהירות ביצעו מעצר של הנאשם שניסה להימלט מהמקום.

עוד עולה מכתב האישום כי במהלך המעצר, התנגד הנאשם ותקף את אחד השוטרים עד שהשתלטו עליו.

עם סיום חקירת המשטרה, שנוהלה בתחנת אופקים, הגישה היום יחידת התביעות המשטרתית במרחב נגב, כתב אישום עם בקשה למעצר עד תום ההליכים נגד הנאשם.

צפו בתיעוד:


צילום: דוברות המשטרה.

סנ"צ ניבי אוחנה מפקד תחנת אופקים מסר: "גם במהלך הסופ"ש הקרוב תחנת אופקים, בסיוע כוחות נוספים, תמשיך לבצע פעילויות נרחבות נגד נהיגה פרועה ובריונות בכביש המהוות מטרד וסכנה למטיילים, במטרה לשמור ביטחון הציבור ולהעניק שירותי משטרה מיטביים לכל אזרח והמטיילים באזור. אני מבקש לדווח למוקד 100 בכל אירוע חריג המצריך טיפול או התערבות משטרתית, בכל יום ובכל שעה."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: