טרגדיה: טכנאי מעליות בן 52 נהרג מפגיעת משקולות ברמת גן

צוותי רפואה קבעו את מותו של פועל בן 52 שנפגע מחפץ כבד במהלך עבודתו בבניין מגורים ברמת גן.

בשעה 09:35 התקבל דיווח על טכנאי מעליות שנפגע מנפילת משקולת של המעלית במהלך עבודתו בבניין מגורים ברמת גן. לאחר פעולות חילוץ ממושכות חובשים ופראמדיקים של מד"א ביצעו פעולות החייאה וקבעו את מותו של גבר בן 52. שוטרים במקום והנסיבות נבדקות.


חובש רפואת חירום במד"א יהודה לונדנר סיפר:
"נכנסנו לבניין וראינו את הגבר שוכב בפיר של המעלית כשהוא לכוד. תוך כדי פעולות חילוץ של לוחמי האש ביצענו בו בדיקות רפואיות, הוא סבל מפגיעה רב מערכתית קשה. ללא דופק וללא נשימה והתחלנו לבצע בו פעולות החייאה שכללו עיסויים והנשמות שבסופן נאלצנו לקבוע את מותו."

חובשים ביחידת האופנועים של הצלה אלחנן מאמו ויהודה לונדנר מדווחים: "כשהגענו לבניין הכווינו אותנו לעבר טכנאי, גבר כבן 40 מחוסר הכרה עם חבלה רב מערכתית, כשהוא לכוד מתחת לחפץ כבד שנפל עליו. לאחר שחולץ ע"י לוחמי האש במקום התחלנו יחד עם חובשים ופראמדיקים של הצלה ומד"א בפעולות החייאה מתקדמות, שבסיומן נאלצו הפראמדיקים לקבוע את מותו במקום."

דן דיקנוף חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בטכנאי מעליות שלדברי השכנים נפלה עליו משקולת כבדה של המעלית (אותה תיקן בפיר מעלית של מבנה מגורים) ומחצה אותו למוות. למרבה הצער נקבע מותו עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

צילום: דוברות ארגון הצלה.

חיים ברגמן מתנדב זק"א ת"א מספר: "מדובר באירוע קשה מאוד, טכנאי מעליות כבן 50 שעבד באתר בנייה נהרג ככל הנראה ממשקולות כבדים שנפלו עליו מגובה רב. לאחר פעולות חילוץ ממושכות גורמי רפואה קבעו את מותו. יחד עם מתנדבים נוספים מהיחידה אנו פועלים במקום לאיסוף הממצאים תוך שמירה על כבוד המת, בהמשך הגופה תפונה למכון לרפואה משפטית".צילום: זק"א תל אביב.

תגובות לכתבה:

  1. שמואליק

    מסוג התאונות שניתן למנוע. חבל.

כתיבת תגובה: