"האמונה עוזרת להתגבר על האסון": רה"מ נתניהו בניחום אבלים אצל משפחת פלאי

ראש הממשלה בנימין נתניהו בניחום אבלים אצל משפחת פאלי, לאמא, חנה דבורה פלאי: "הסיפור הנורא הזה יעזור לי להסביר לשועי עולם מה ההבדל בין עם ישראל לאויבנו. בזמן שאויבנו רצחו את שתי הנשמות האלה, כוחותינו היו בטורקיה והצילו חיים"

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו הגב' שרה נתניהו הגיעו הערב (ג'), לניחום אבלים בבית משפחת פלאי, בשכונת רמות בירושלים, בו נרצחו שני בני המשפחה: יעקב בן ה-6 ואשר בן ה-8 ואזרח נוסף בן 20, שנדרסו במכוון בידי מחבל. אביהם של הילדים שנרצחו, אברהם נח פאלי, מאושפז במצב קשה בבית החולים הדסה עין כרם.

אם המשפחה, חנה דבורה פאלי, סיפרה לרה"מ ורעייתו על שני ילידה הקטנים שנקברו אחד אחרי השני, ואמרה כי הם מוקפים בתמיכה של עם ישראל וכי האמונה היא זו שמחזיקה אותם. רה"מ ורעייתו אמרו כי האמונה עוזרת להתגבר על האסון וציינו שכל עם ישראל מחבק אותם בצערם.


כשחנה דבורה הראתה את תמונת הילדים, אמר לה ראש הממשלה: "אני מבקש את רשותך לשים את התמונה בלשכתי. הסיפור הנורא הזה יעזור לי להסביר לשועי עולם מה ההבדל בין עם ישראל לאויבנו. בזמן שאויבנו רצחו את שני הנשמות האלה, כוחותינו היו בטורקיה והצילו חיים".

רה"מ נתניהו ורעייתו שמעו מבני המשפחה על מצבו של אב המשפחה, שעוד מורדם ומונשם בבית החולים. בני המשפחה ביקשו להתפלל לרפואת אברהם נח בן יהודית. רה"מ ורעייתו איחלו החלמה מהירה ושלמה.צילום: עמוס בן גרשום /לע"מ
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: