ח"כ צבי סוכות יצא למפגינים: "אנשים לא מכירים את הפרטים"

חבר הכנסת צבי סוכות יצא למפגינים מחוץ לכנסת ושוחח עם עשרות: "חלקם הגדול לא מכירים כלל את פרטי הרפורמה".

החל משעות הבוקר המוקדמות נאספים בירושלים אלפי מפגינים לקראת ההפגנה הגדולה בצהריים כנגד הרפורמה המשפטית. המפגינים מתקבצים ברחובות הסמוכים למשכן הכנסת, נושאים שלטים ודגלי ישראל.

לאחר דיון בועדת הכנסת, חבר הכנסת צבי סוכות יצא אל ההפגנה על מנת לשוחח עם המפגינים במקום. חלק מהמפגינים שהופתעו לראות בשטח ההפגנה את חבר הכנסת מהציונות הדתית ניגשו ושטחו בפניו את טענותיהם. סוכות מצידו ביקש להבין את הנקודות הכואבות שבגללן באו להפגנה, הקשיב והסביר את עמדת הממשלה בצורך ברפורמה המשפטית.


סוכות אף שיתף את המפגינים בתחושות שעלו בקרב הציבור אותו הוא מייצג כלפי בית המשפט העליון ואת הפגיעה במתיישבי יהודה ושומרון, תושבי דרום תל אביב וכבילת הידיים של חיילי צה"ל, כאשר ממשלת ישראל נותרת חסרת אונים מול פסיקות בג"ץ שמעקרות את יכולת הממשלה ממימוש המדיניות שלשמה נבחרה.

ח"כ צבי סוכות מסר: "למעלה מעשרת אלפים אזרחים מודאגים הגיעו לכאן היום, רובם המוחלט אנשים טובים וישרים שעזבו את מקום העבודה כדי להגיע להפגנה בירושלים. יצאתי אליהם כדי לשמוע את התחושות ולהקשיב ולהפתעתי חלקם הגדול כלל לא הכיר את פרטי הרפורמה המשפטית, את קריאתו של חברי ח"כ שמחה רוטמן להידברות והם ניזונים מהתעמולה אותה מובילה האופוזיציה".

כזכור, במהלך הבוקר סיימה ועדת חוקה את הכנת החלק הראשון ברפורמה לקריאה ראשונה, בפתח הישיבה אמר יו"ר הועדה ח"כ שמחה רוטמן כי הוא פניו להידברות והוא קרא לנשיאת בית המשפט העליון אסתר חיות לבוא להיפגש בבית הנשיא עוד לפני ההצבעה על החוק בקריאה ראשונה, ללא תנאים מוקדמים.


(קרדיט צילום – דוברות ח"כ)
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: