שלישי בשבוע: פועל נהרג לאחר שנפל מגובה באתר בניה בנתניה

הרוג שלישי תוך שבוע: פועל נהרג לאחר שנפל מגובה של כ- 8 קומות באתר בניה ברחוב הביכורים בנתניה.

הדיווח במד"א התקבל בשעה 07:50, לאחר פעולות החייאה. פראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של פועל כבן 30 שנפל מגובה של כ-8 קומות. פועל נוסף כבן 40 שנפגע מחפץ שנפל מגובה (ככל הנראה חלק מפיגום) טופל במקום ע"י צוות מד"א במצב קל-בינוני והוא פונה לבית החולים.


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

בתום פעולות חקירה ראשוניות עיכבו החוקרים לחקירה 7 בעלי תפקידים שעבדו במקום ביניהם קבלן שלד, מנהל הבטיחות, מנופאי, מנהל העבודה ואת הקבלן הראשי.

בתום החקירה ובהתאם לחומר הראיות יוחלט האם לבקש בהמשך את הארכת מעצרם.

פראמדיק מד"א תומר קולברג וחובש רפואת חירום במד"א משה רייכמן סיפרו: "כשהגענו לאתר הבניה ראינו את הפועל שנפל מגובה רב שוכב מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד. ביצענו בדיקות רפואיות והענקנו לו טיפול רפואי אבל לצערנו לאחר פעולות ההחייאה נאלצנו לקבוע את מותו. פועל נוסף שהיה באתר הבניה בזמן התאונה הטרגדית נפצע באורח קל עד בינוני בגפיים ולאחר טיפול ראשוני הוא פונה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבי"ח לניאדו הסמוך. מספר פועלים שלקו בחרדה טופלו גם כן באתר ע"י צוותים שלנו ולא נזקקו לפינוי לבית חולים."


צילום: דוברות איחוד הצלה.

ירמי בלומנטל ורועי יצחק – חובשי איחוד הצלה מסרו: "הפועל אותר באתר הבניה כשהוא מחוסר הכרה ומיד התחלנו בביצוע פעולות החייאה כשבמהלכם הצטרפו אלינו חובשים נוספים וצוות טיפול נמרץ. למרבה הצער נאלצנו לקבוע את מותו לאחר פעולות החייאה ממושכות עקב פציעותיו הקשות. יצוין כי פועל נוסף נפצע באורח קל – בינוני ומספר פועלים לקו בחרדה וטופלו במקום, הנפגע פונה לבית החולים ושאר הפועלים לא נזקקו לפינוי."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: