ח"כ דן אילוז נשא במליאת הכנסת את נאום הבכורה שלו

ח"כ דן אילוז (ליכוד) נשא במליאת הכנסת את נאום הבכורה שלו ואמר בין היתר: "אני חולם על מדינת ישראל פחות יקרה, שבה אנשים שעובדים קשה יוכלו להתקיים בכבוד אחרי שנטפל ביוקר המחיה. אני חולם שהורים שעובדים קשה לא ירגישו צביטה בלב כשהילדים שלהם יבקשו מהם לקנות צעצוע בזמן שמיטב כספם מושקע בהוצאות בסיסיות. ושיהיה ברור – התשובה היחידה ליוקר המחיה היא הורדת חסמים. התשובה היחידה היא שוק חופשי. לא עוד פתרונות רגעיים שעושים יותר נזק מתועלת, לא עוד מיסים חונקים. כמו שהשוק החופשי הביא את כלכלת ישראל לצמיחה מטאורית, כך השוק החופשי יאפשר לכול הישראלים ליהנות מפירות אותה צמיחה. גם את החלום הזה אנחנו נגשים.

אני חולם על מדינת ישראל שבה יזם, שחולם להקים עסק כדי להתפרנס בכבוד, לא ירגיש שהמדינה עושה הכול כדי לפגוע בשאיפותיו. הבירוקרטיה והרגולציה בישראל הורגות חלומות של יזמים צעירים שרוצים לבנות עסק קטן, ולא חשוב אם מדובר במסעדה, בחברה טכנולוגית או באומן עצמאי. עסקים קטנים לא מבקשים הטבות מיוחדות מהמדינה אלא רק דבר אחד – שהמדינה תפסיק להפריע, שהמדינה תאפשר להם להצליח. גם את החלום הזה אנחנו נגשים.


אני חולם על מדינת ישראל שבטוחה מספיק בזכותנו על ארצנו כדי שסוף-סוף נחיל ריבונות על יהודה ושומרון. אני חולם על הרגע שבו אנשים יגורו ביהודה ושומרון גם בגלל איכות החיים שהאזור מציע ולא רק בגלל אידיאולוגיה."


(קרדיט צילום: דוברות הכנסת – דני שם טוב).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: