הקטל בדרכים: הרוג ושני פצועים קשה בתאונה סמוך למשואות יצחק

משטרת ישראל פתחה לפני זמן קצר בחקירת תאונת דרכים קטלנית שאירעה בכביש 3 סמוך למשואות יצחק, בין רכב טסלה לרכב הסעות ריק.

בשעה 08:03 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין רכב פרטי למיניבוס (ריק מנוסעים). אחרי חילוץ של לוחמי האש, חובשים ופראמדיקים קבעו את מותו של נהג המיניבוס כבן 60 ופינו באמבולנס מד"א לבי"ח ברזילי, 2 גברים כבני 20 מהרכב הפרטי במצב קשה, עם חבלה רב מערכתית.


קרדיט צילום: מתוך תיעוד שעלה ברשתות החברתיות, שימוש לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים.

מחקירה ראשונית עולה כי נהג רכב ההסעות יצא לבדות את הרכב בצידי הכביש ונדרס. בוחני תאונות הדרכים של המשטרה החלו כאמור בחקירת נסיבות התאונה, ומתבצעת במקום הכוונת תנועה ע"י השוטרים.


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

אלנדיב תם וידידיה קמרי חובשי איחוד הצלה מסרו: "לדברי עוברי אורח מדובר בנהג רכב הסעות שיצא מרכבו (עקב תקלה) ונפגע מרכב. למרבה הצער נקבע מותו בזירה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל. כמו כן הענקנו סיוע לשני צעירים ששהו ברכב (שפגע בהולך הרגל) ומצבם מוגדר קשה".

פראמדיקים במד"א קובי זלצר ואורין עוזרי וחובש רפואת חירום במד"א בן ציון טטרו סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו תאונת דרכים קשה בין מיניבוס (ריק מנוסעים) לרכב פרטי, אזרחים שהיו במקום סיפרו לנו שנהג המיניבוס היה מחוץ לרכב, נפגע מהרכב הפרטי ונלכד תחתיו הוא היה מחוסר הכרה, ללא סימני חיים עם פגיעה רב מערכתית ולאחר בדיקות רפואיות קבענו את מותו. ברכב הפרטי נלכדו 2 גברים בשנות ה-20, כשהם מחוסרי הכרה עם פגיעה רב מערכתית. יחד עם כוחות הכיבוי חילצנו אותם מהרכב תוך כדי טיפול רפואי ופינינו אותום לבית החולים כשהם מורדמים ומונשמים במצב קשה."

באגף דוברות והסברה של איחוד הצלה מציינים כי ראוי ומומלץ לנקוט בכללי הבטיחות והזהירות בעת עצירה בשול הכביש ולהימנע ככל הניתן מעצירה בשולי הכבישים, מה שגורם למרבה הצער לתאונות קשות שחלקן קטלניות.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: