מזעזע! אלמוני פרץ לבית ואנס אישה לעיני בנה – המשטרה פתחה בסריקות

הלילה בגדרה אלמוני (ככה"נ ערבי) פרץ לבית בעיר וקשר את האישה והילד שהיו בבית, לאחר שגנב תכשיטים וכסף – חזר ואנס את האישה לעייני הילדים במקום.

שוטרי תחנת יבנה פתחו בחקירה מואצת, עם קבלת הדיווח, חוקרי התחנה והזיהוי הפלילי אספו ממצאים בזירה, לצד ליווי האשה ברגישות המתבקשת אל המרכז הרפואי ותשאול מקצועי, במטרה לקדם את החקירה וזיהוי החשוד.


השר לבטחון לאומי איתמר בן גביר יגיע בהזמנת ראש מועצת גדרה יואל גמליאל לסיור בשטח האירוע בשעה 14.00. תושבים מזועזעים ששמעו על הסיפור יקיימו הפגנה מול בית ראש המועצה.

מפקד מחוז מרכז – ניצב אבי ביטון, קיים הערכת מצב מיוחדת, יחד עם פיקוד מרחב שפלה וגורמי האח"מ, בעקבות חשד לאירוע אונס בגדרה.

בתום הערכת המצב, הטיל מפקד המחוז את החקירה על היחידה המרכזית של מחוז מרכז, והנחה להפעיל את כל האמצעים, היחידות והיכולות, על מנת להגיע לחקר האמת בהקדם ומיצוי הדין עם החשוד.

צוותי הרווחה והשירות הפסיכולוגי נותנים מענה למשפחה ולשכנים כבר משעות הבוקר. תושבים המרגישים צורך בסיוע מוזמנים לפנות למייל gailt.daniel@gedera.muni.il או למוקד 106 בטלפון 1-800-200-583.

ראש המועצה יואל גמליאל מסר: "התעוררנו הבוקר לבוקר מזעזע שמטלטל את כל קהילה גדרה ואת כל מדינת ישראל. אנו עדים למחיר אוזלת היד של משטרת ישראל אשר מפקירה פעם אחר פעם את ראשי הערים, תושבי מדינת ישראל ואזרחי ישראל.


אנו עומדים בחזית המלחמה בפשיעה ואין לנו שום מענה מהגוף האמון לאכיפת הסדר והחוק. לא יכול להיות מצב שתושבי מדינת ישראל, אזרחים תמימים, יופקרו להילחם בגופם ובנפשם בפורצים, גנבי רכבים, שוהים בלתי חוקיים ובעבריינים אלימים.

לצערי, תושבת גדרה שילמה מחיר כבד בגופה ובנפשה ואיתה קהילת גדרה כולה, אנו יוצאים למאבק ולא נעצור עד שמשטרת ישראל תשנה את תפיסת הפעלתה בערים בכל רחבי המדינה".

במשטרה התייחסו לדבריו של ראש המועצה והגיבו כי "מדובר דברי הבל וחסרי אחריות של ראש עירית גדרה. אנו מביעים שאט נפש מהניסיון של נבחר ציבור לקושש כותרות והון פוליטי על גבה של קורבן עבירה."

עוד הוסיפו כי "מפקד מחוז מרכז – ניצב אבי ביטון, שיבח את שוטרי תחנת יבנה על ניהול מקצועי של האירוע והדגיש כי תמוה ביותר שרק אתמול שיבח ראש העיר את שוטרי ומתנדבי התחנה בערב מיוחד שערך לכבודם ואילו הבוקר שיגר אל חלל האוויר התבטאות אומללה בגנותם, באופן שאינו ראוי לבעל תפקיד, במעמדו."

עוד ציינו כי "מפקד המחוז ערך על רקע האירוע הקשה, הערכת מצב מיוחדת בסיומה ובהתאם לנסיבות, הטיל את החקירה על היחידה המרכזית (ימ"ר) מחוז מרכז."

לסייום אמרו במשטרה:"נמשיך ונפעל בכל המישורים למען שלומם של תושבי העיר ובטחונם."

במהלך היום אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו: "רעייתי שרה ואני מזועזעים מאירוע האונס המחריד שהתרחש הלילה בגדרה. עודכנתי שמפקד מחוז מרכז במשטרה קיים הערכת מצב מיוחדת ובהתאם הטיל את מלאכת החקירה על היחידה המרכזית במחוז. מצפה למיצוי מלא של חומרת הדין."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: