פותחים את הדלת לדור העתיד בפארמה ובביוטק

עמותת יוניסטרים בשיתוף חברת 'טבע' ועמותת נגישות ישראל גאות להשיק את השנה השלישית של "ביוטק הדור הבא 3.0", מרעיונות בעולם הפארמה והביוטק לחברות סטארט-אפ המיועדת לנוער הישראלי על כל גווניו

"ביוטק הדור הבא 3.0" ממשיכה להמציא את עצמה מחדש. בשנתה השלישית, בנות ובני נוער ישראלים – יהודים וערבים, עם וללא מוגבלויות – יפתחו יחד חברות סטארט-אפ העוסקות בעולמות הפארמה והביוטק – והפעם בדגש על נגישות לתרופות


באירוע הפתיחה (1/2) התכנסו בנות ובני נוער למפגש ב'בית הגלגלים' בהרצליה בהשתתפות: ד"ר ערן הררי, מנהל המו"פ הייחודי הגלובאלי בטבע, מנכ"לית יונסטרים יפעת בכור ופרופ' דוד מרגל המנהל הרפואי של בית חולים רפאל. לתוכנית, אותה מובילה עמותת יוניסטרים בתמיכת חברת 'טבע' ובשיתוף עמותת נגישות ישראל גויסו מנטורים מהשורה הראשונה שילוו את בנות ובני הנוער בתהליך, הרב שי פירון נשיא תנועת פנימה ושר החינוך לשעבר, פרופ' סיגל סדצקי, לשעבר ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, בית הספר לרפואה אוניברסיטת ת"א.

במסגרת התוכנית, אותה מפעילה עמותת יוניסטרים בתמיכת חברת 'טבע' ובשיתוף עמותת נגישות ישראל, כ-150 בנות ובני נוער מכל רחבי הארץ, נפגשים אחת לשבוע במטרה להקים חברות סטארט-אפ, החל משלב הרעיון ועד לפיתוח מודל. אנשי עסקים בכירים מתחומים שונים, בהם מנהלים ועובדי טבע, מתנדבי עמותת נגישות ישראל וחברי הקהילה העסקית של עמותת יוניסטרים, מלווים בהתנדבות את הנערות והנערים במסעם לרכישת הידע והכלים להצלחה ולהשתלבות בעמדות בכירות בעולם העסקים והיזמות, בדגש על עולמות הבריאות והנגישות לתרופות.

הגיוון האנושי של הקבוצות מעלה את רמת היצירתיות והפרודוקטיביות של המשתתפים בקבוצה, מחבר בין בני נוער מרקעים שונים ובעלי נקודות מבט שונות, בסביבה תומכת ושוויונית שמעניקה להם הזדמנות שווה, ידע ומיומנויות מעולם התעסוקה החדש לטובת צעדיהם הראשונים והמבטיחים בעולמות המדע, הפארמה והחדשנות.

ד"ר ערן הררי, מנהל המו"פ הייחודי הגלובאלי בטבע: "נגישות לטיפולים ולתרופות איכותיות, מתקדמות ובנות-השגה לכמה שיותר מטופלים, היא אחד מהאתגרים הגדולים של ימינו, ואף עומדת בליבת האסטרטגיה של טבע, שייעודה לשפר את חיי המטופלים, בריאותם ואיכות חייהם. אנו מאמינים שהקבוצות המגוונות והחוויות האישיות הייחודיות של משתתפי התוכנית, כל אחד ואחת מסביבה ומרקע שונה, יוכלו לתרום רבות למציאת כיוונים ורעיונות חדשניים ויצירתיים לקידום פתרון בתחום.

יפעת בכור, מנכ"לית עמותת יוניסטרים: "עמותת יוניסטרים דוגלת במתן שוויון הזדמנויות לכל בני ובנות הנוער בישראל ותכנית ביוטק לוקחת את הרעיון הזה צעד אחד קדימה. מעבר למתן ידע וכלים ליזמות, שמנו לנו למטרה להקנות לחניכי יוניסטרים ערכים של עשייה למען הסביבה וקבלת האחר. אין לי ספק שהעבודה המשותפת של בני הנוער מעשירה אותם, תביא להגברת היצירתיות שלהם ותלמד אותם כבוד הדדי וסובלנות הלכה למעשה. תודה לחברת טבע ולעמותת נגישות ישראל על השותפות, הרצון והמאמץ להוביל לכך שכל בני הנוער בישראל יקבלו הזדמנות אמיתית להצלחה בחיים ותודה לבית הגלגלים על אירוח האירוע המרגש".(בתמונה מימין לשמאל ד"ר ערן הררי, מנהל המו"פ הייחודי הגלובאלי בטבע, מנכ"לית יונסטרים יפעת בכור ופרופ' דוד מרגל המנהל הרפואי של בית חולים רפאל. קרדיט צילום: אלעד מלכה).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: