"שיתוף פעולה מציל חיים": מתנדבי השירות האזרחי במד"א קיבלו תעודות הצטיינות

מנכ"ל רשות השירות הלאומי-אזרחי ראובן פינסקי: "זאת ההזדמנות להודות לבני השירות על המסירות להצלת חיים" • סמנכ"ל מד"א ד"ר אלי יפה: "רוח האדיבות מאפיינת את בני השירות מהחברה החרדית"

טקס מרגש נערך אתמול (ד') באודיטוריום שבתחנת מד"א בירושלים במהלכו הוענקו תעודות הצטיינות לבני השירות המשרתים במד"א ותורמים תרומה משמעותית ומצילת חיים לקהילה לצד אופק תעסוקתי עבור עצמם, כאשר רבים מבני השירות משתלבים עם סיום השירות בעבודה קבועה בארגון ההצלה הלאומי.


בטקס השתתפו מנכ"ל רשות השירות הלאומי-אזרחי ראובן פינסקי, סמנכ"ל מד"א ד״ר אלי יפה, מנהל מרחב ירושלים במד״א אורי שחם, סגן מנהל מרחב ירושלים והאחראי על בני השירות אבי חובב, ראש אגף חרדים ברשות השירות הלאומי-אזרחי חיים פרוש, מנכ"ל 'חברים' שימי גשייד לצד בני השירות שהשתלבו במד"א במסגרת המסלול הביטחוני.

במהלך הטקס העניקו מנכ"ל רשות השירות הלאומי-אזרחי ראובן פינסקי, סמנכ"ל מד"א ד״ר אלי יפה ואחראי תחום שירות אזרחי במד״א אבי חובב, תעודות הצטיינות והוקרה לבני השירות המצטיינים מקרב כלל בני השירות, במטרה להוקיר את פועלם במסגרת ההתנדבות מצילת החיים למען כלל אזרחי מדינת ישראל.

מר ראובן פינסקי, מנכ"ל רשות השירות הלאומי-אזרחי, העלה על נס בדברים שנשא בטקס את המסירות והנאמנות של בני השירות המתנדבים מעצמם למען הצלת חיים. רבים מהם פועלים בשעות לא שעות ובסיטואציות לא פשוטות ומתמודדים בגבורה עם כל האתגרים: ״במעמד מיוחד זה אני שמח ונרגש לשתף אתכם כי הרשות עמלה כבר תקופה ארוכה על בניית רפורמה משמעותית שמטרתה ליצור שירות משמעותי מוטה תעסוקה איכותית. המטרה שעומדת לנגד עינינו היא שכל אחד מהמתנדבים יצא לשוק העבודה עם מקצוע וניסיון תעסוקתי אותו רכש במסגרת ההתנדבות. אנו קרובים מאוד ליום בו תושלם המלאכה והרפורמה תצא לדרך: המתנדבים יהנו מדמי כלכלה מוגדלים משמעותית וממעטפת תמיכה וליווי מקיפה אשר תסייע למתנדבים למקסם את תקופת השירות שלהם באופן הטוב ביותר".

סמנכ"ל מד"א ד״ר אלי יפה סיפר אנקדוטה במהלך דבריו: ״לפני שבוע במקרה ישבתי בבית קפה וממנו צפיתי לכביש בו אמבולנס מד"א פילס את דרכו בפקק תנועה תוך כדי שהנהג באמבולנס מודה בכריזה לנהגים שפינו את הדרך. דרך זו מאפיינת את בני השירות מהחברה החרדית, אני מבקש מכם להמשיך ברוח זו של אדיבות בשירות" אמר.

אבי חובב, סגן מנהל מרחב ירושלים במד"א והאחראי על בני השירות בארגון, מסר: ״שיתוף הפעולה האסטרטגי בין רשות השירות הלאומי-אזרחי למגן דוד אדום, במסגרתה משתלבים בני השירות מהחברה החרדית בתפקידים שונים בתחנות מד"א ברחבי הארץ, הוא משמעותי ובעל תרומה ניכרת למשימה הלאומית של הצלת חיים אותו מוביל ארגון ההצלה הלאומי".אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: