בעל עסק? "הכפתור" שיחסוך לך זמן יקר!

אם אתם מנהלים עסק בוודאי נתקלתם לא פעם בקושי להשיג את הלקוחות ולהודיע להם שהמוצר אותו הם הזמינו, מוכן • באפליקציה חדשנית וייחודית מבית "ימות המשיח" תוכלו לשגרהודעות לאלפי לקוחות במהירות וביעילות • כך זה עובד

עולם העסקים זוכה בתקופה האחרונה לשגשג ולהתפתח במהירות חסרת תקדים, נכון להיום, בכל שכונה ופינת רחוב בריכוזים החרדים ניתן למצוא חנות, עסק או דוכן לממכר מזון וחפצים. 


נדמה כי למרות התקדמות עולם העסקים, אנשים רבים נתקלים בקושי רב כאשר הם צריכים להתקשר ללקוח ולבשר לו כי המוצר אותו הוא הזמין, מוכן. הדבר רלוונטי למגוון בעלי עסקים, כמו לדוגמא: חנויות אופטיקה, מכבסות, ניקוי יבש, בתי דפוס, יודאיקה, תשמישי קדושה ועוד.

בעלי עסקים רבים נאלצים מידי יום לתמרן בין הפעילות השוטפת של העסק לבין ניסיונות השגת הלקוח בכדי לבשר לו שהמשלוח, או לחלופין המוצר מוכנים לאיסוף. בדיוק מהסיבה הזו השיקו בחברת "ימות המשיח" אפליקציה חדשנית ומרעננת שגם תחסוך זמן יקר וגם תשגר ברגע אחד הודעה קולית בתפוצה נרחבת ובהתאמה אישית לעסק שלכם.

ביישומון החדשני ניתן בהקלקה אחת לציין ולהקליט את ההודעה אותה אתם חפצים לשגר ללקוח, ובלחיצה פשוטה נוספת ההודעה משוגרת כהודעה קולית היישר למכשירו הכשר של הלקוח שמתנזר מכלי הטכנולוגיה השונים.

הפתרון המשמעותי הוא בייחוד למגזר החרדי אשר רבים מהם מתנזרים מכלי הטכנולוגיה השונים ואין במכשירם אופציה לקבלת הודעות כתובות -SMS. כעת, בעלי העסקים בלחיצת כפתור פשוטה ישגרו את ההודעה שברצונם לשגר ללקוח במהירות וביעילות.

באפליקציה ניתן למצוא מגוון עצום של הודעות כמו לדוגמא: הקלטת שעות וזמני העסק, הודעה ללקוח כי העבודה מוכנה, עדכוני מבצעי החודש, עדכון כי התיקון בוצע, הודעת חג שמח ועוד מגוון עצום של עשרות הודעות בהתאמה אישית לעסק.


האפליקציה החדשנית נוחה לשימוש הן מהמכשיר הסלולרי והן מהמחשב, כמו כן, העלות היא בשליחת הודעות בלבד ולא עלות חודשית. בחברת "ימות המשיח" מציינים כי ניתן לבקש פיילוט ניסיוני חינם ללא עלות וללא התחייבות.

כמו כן, באפליקציה החדשנית ניתן לבחור האם להשמיע את ההודעות הקוליות בקולו של בעל העסק או קריין עסקי בתוספת תשלום. בנוסף, כתיבת ההודעה ניתנת בטקסט חופשי של בעל העסק והיא נשלחת כהודעה רובוטית קולית ללקוח.

אז אם גם אתה עומד בראשות עסק ויש לך הודעות חשובות שברצונך לשגר ללקוחות, צור קשר כבר כעת עם צוותי חברת התקשורת "ימות המשיח" וכבר מהיום תתפנה לדברים שחשובים באמת לעסק שלך.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: