שר הביטחון גלנט למזכיר המדינה האמריקני: "ביקורך מגיע בזמן קריטי ומעביר מסר ברור ליריבנו"

שר הביטחון יואב גלנט למזכיר המדינה האמריקני, אנתוני בלינקן: "ביקורך בישראל מגיע בזמן קריטי, ומעביר מסר ברור ליריבנו ושותפנו באזור: ארה"ב וישראל מאוחדות מול האיום האיראני ומול כל מי שמנסה לערער את היציבות באזור״

שר הביטחון, יואב גלנט, נפגש הבוקר (ג׳), בירושלים, עם מזכיר המדינה האמריקני אנתוני בלינקן. במהלך הפגישה דנו השניים בשיתופי הפעולה הביטחוניים בין המדינות, באתגרים הצבאיים של מדינת ישראל ובהעמקת הקשרים האזוריים לשיפור היציבות הביטחונית.

השר גלנט הודה למזכיר בלינקן על העמידה האיתנה והתמיכה של הממשל האמריקני בחיזוק ושימור יתרונה האיכותי של ישראל במזרח התיכון.


שר הביטחון סקר בפני מזכיר המדינה אודות האירועים האחרונים והאתגרים הביטחוניים והמבצעיים של ישראל, תוך התמקדות באיראן ושלוחותיה בזירה הצפונית.

שר הביטחון יואב גלנט: ״ביקורך בישראל מגיע בזמן קריטי, ומעביר מסר ברור ליריבנו ושותפנו באזור: ארה"ב וישראל מאוחדות מול האיום האיראני ומול כל מי שמנסה לערער את היציבות באזור. אנחנו מסכימים לחלוטין עם העובדה שאסור לאפשר לאיראן להשיג נשק גרעיני צבאי״.

״שיתופי הפעולה המיוחדים בין המדינות הגיעו לשיא חדש בשבוע שעבר עם התרגיל הצבאי המשותף. מערכת היחסים שלנו מבוססת על ערכים ואינטרסים משותפים, ומעניקה משמעות חשובה ליציבות האזורית”.

״נמשיך לפעול יחד להעמקת מערכת היחסים בין המדינות ולצירוף מדינות נוספות שיתרמו לשיפור היציבות האזורית, נגד האיומים השונים״.תמונות מהפגישה, צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: