בול פגיעה: המחבל מגלה את הכוחות בג'נין ומחוסל – תיעודים מרגעי הדרמה והשיחה המפתיעה

אחרי המבצע המיוחד הבוקר ופעילות של לוחמי הימ"מ – היחידה הלאומית ללוחמה בטרור במשמר הגבול יחד עם לוחמי מג"ב איו"ש וצה"ל בהכוונת שירות הביטחון הכללי במחנה הפליטים ג'נין, מתפרסמים תיעודים מיוחדים מהלחימה הקשה.

בתיעוד שמתפרסם הערב, ניתן לראות את המחבל הראשון, שוטר הרשות שגילה את הכוחות המיוחדים שהגיעו דרך משאית חלוקת חלב, יוצא עם נשק ויורה לעברם – הכוחות המיוחדים מבצעים ירי מדוייק ומחסלים אותו. צפו בתיעודים:


בנוסף, בשירות הביטחון הכללי מפרסים קטע משיחת טלפון שביצע הבוקר רכז שב"כ עם אימם של המבוקשים, במטרה שתשכנע אותם להסגיר עצמם לידי כוחות הביטחון. האזינו:

קרדיט: תקשורת שב"כ

מבצע חריג בג'נין: כוחות מיוחדים מנעו פיגוע גדול – 10 מחבלים חוסלו

לקראת הערב, הנתונים הרשמיים התעדכנו ופורסם כי נקבע מוות לעשרה מחבלים וברשות הפלסטינית אמרו כי בעקבות החיסולים – יפסיקו את התיאום עם ישראל.

במג"ב מפרסמים תיעוד מיוחד ממצלמות הקסדה של הלוחמים. כפי שניתן לראות בתיעוד, לוחמי הימ"מ היו תחת אש כבדה ובסכנת חיים ממשית כאשר עשרות מחבלים חמושים יורים לעברם. לוחמי הימ"מ בנחישות ובאומץ לב חתרו למגע והצליחו לסכל חוליית טרור שהתכוונה לבצע פיגוע נגד אזרחים וכוחות הביטחון. צפו בתיעוד:


תיעוד ממצלמות הקסדה של לוחמי הימ"מ. קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

זורקים בקבוקי תבערה ויורים: צה"ל מפרסמים תיעוד של טייסת 100 מחיל האוויר ויחידה 9900 מפעילות הכוחות הבוקר במחנה הפליטים ג׳נין.

גדוד ג'נין של הגאפ מפרסמים תיעוד של פיצוץ מטען על משאית המיוחדים שהתגלתה הבוקר במבצע מחנה ג'נין.

מפקד משמר הגבול, ניצב אמיר כהן עמד מקרוב על הפעילות ואמר למפקד הימ"מ, תת-ניצב ח': "בפעילות של היחידה המיוחדת יחד עם פלוגת מג"ב ג'נין וצה"ל בהכוונת השב"כ פעלתם באומץ לב, קור רוח ומקצועיות תחת אש כבדה וסיכון חיים ממשי. שילוב הזרועות של כוחות הביטחון מוכיח את עצמו מחדש מדי יום בשמירה על ביטחון אזרחי מדינת ישראל."


הפלת הרחפן של כוחותינו הבוקר.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: