תגובות

בני ברק: פועל נהרג מקריסת קורת בטון מתקרה

פועל כבן 28 נהרג כתוצאה מתאונת עבודה באתר בנייה ברחוב רבן גמליאל בבני ברק.

בשעה 08:39 התקבל דיווח על פועל שנפגע מחפץ כבד במהלך עבודתו באתר בנייה ברחוב רבן גמליאל בבני ברק. חובשים ופראמדיקים העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו של פועל בן 28 (פלסטינאי) עם חבלת ראש. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות המקרה.


פראמדיק מד"א אייל דודזון וחובשים של מד"א משה אינדיג ומאיר בטיטו סיפרו: "עלינו לקומה השלישית באתר הבנייה וראינו את הפועל שוכב מחוסר הכרה כשהוא סובל מחבלת ראש קשה. סיפרו לנו שהוא נלכד תחת בטון שקרס וחולץ ע"י הפועלים באתר. הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו בו פעולות החייאה אבל הפציעה שלו הייתה קריטית ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו."

צילום: זק"א תל אביב.

חובשי הצלה יחיאל גולדהבר וחיים קלפהולץ מדווחים: "כשהגענו לאתר הבניה הכווינו אותנו לגבר כבן 28 מחוסר הכרה עם חבלה רב מערכתית, כשהוא לכוד תחת הריסות קיר שקרס עליו. לאחר שחולץ ע"י העובדים במקום התחלנו יחד עם חובשים ופראמדיקים של הצלה ומד"א בפעולות החייאה מתקדמות, שבסיומן נאלצו הפראמדיקים לקבוע את מותו במקום."


צילום: דוברות ארגון הצלה

אהרון לרר ויעקב קרימולובסקי חובשי איחוד הצלה מסרו: "מדובר בפועל שנהרג לאחר שלדברי הפועלים במקום קורת בטון כבדה נפלה על ראשו תוך כדי עבודתו באתר בניה. למרבה הצער נקבע מותו בזירה בתום מאמצי ההחייאה שביצענו בו עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".


צילום: דוברות איחוד הצלה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: