תגובות

סמים אותרו בקלמר של ילד – אחיו מואשם שתקף, איים ושידל אותו לסחור סמים

בעקבות דיווח שהתקבל לפני זמן רב במשטרה מקטין (12) שהגיע לתחנת שלם של מחוז ירושלים כשברשותו נתפס קלמר שהכיל חומר החשוד כסם שלא לצריכה עצמית ומחולק למנות, נפתחה חקירה בתחנת שלם של מחוז ירושלים.

חוקרי תחנת שלם, פתחו בחקירה ממנה עלה כי שני אחיו של הקטין, תושבי מזרח ירושלים, בני 28 ו-38, שידלו את הקטין לסחר בסמים תוך תקיפה ואיומים.


כנגד אחד האחים הוגש כתב אישום לפני זמן רב, ואח נוסף שהיה בבריחה ממושכת, נעצר בחשד לתקיפת אחיו הקטין ושידולו לסחר בסמים תוך איומים.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת והיום, עם סיום החקירה ולאחר ביסוס תשתית ראייתית כנגדו, הוגשה הצהרת תובע בבית המשפט על ידי הפרקליטות ומעצרו הוארך ב- 3 ימים עד לתאריך 26.1, וצפוי נגדו כתב אישום עם בקשה למעצר עד לתום ההליכים בתקופה הקרובה.

"מעשה זה של שידול קטין בן 12 לסחר בסמים ע״י בני משפחתו והכנסתו בכוח לעולם הפשע הוא חמור, פסול ומסוכן. במסגרת המאבק המשטרתי המתמשך בנגע הסמים, המשטרה תמשיך למקד פעילות ואכיפה במחוללי הפשיעה בדגש לסוחרי ומפיצי הסמים המסוכנים בניגוד לחוק," נמסר מהמשטרה.תמונות הקלמר שנתפס ברשות הקטין והכיל חומר החשוד כסם. קרדיט צילום: דוברות המשטרה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: