תגובות

"ניסו להרתיע את השוטרים": שלושה ערבים וכלב שדדו עוברי אורח במרכז ירושלים

הלילה, התקבל דיווח במוקד המשטרה בירושלים על אירוע שוד במהלכו מספר חשודים שהסתובבו במרכז העיר כשכלב לצידם, ניגשו אל הקורבן ולאחר שהורו לו לשבת, תלשו מצווארו שרשרת ונטלו מרשותו את מכשיר הטלפון הנייד. כמו כן, נטלו מקורבן נוסף ששהה בסמוך את המעיל שלבש.

שוטרי תחנת לב הבירה של מחוז ירושלים שהוזעקו למקום, החלו סריקות אחר החשודים במעשה תוך שתצפיתני מוקד השליטה במחוז ירושלים מבצעים פעולות מהירות לאיתורם של החשודים. כעבור זמן קצר הם זוהו מהלכים ברחוב שלומציון בירושלים.


שלושת החשודים, תושבי מ.פ שועפאט, העיר העתיקה בירושלים ושכונות ואדי אל ג'וז בשנות ה-20 לחייהם, נעצרו על ידי השוטרים תוך שאחד החשודים מנסה להשתמש בכלב שעימם במטרה להרתיע את השוטרים לבצע את משימתם ולהשלים את פעולות המעצר.

השלושה הועברו לחקירה בתחנת לב הבירה וברשותם של החשודים נתפס מכשיר הפלאפון שנשדד כאמור זמן קצר לפני כן. במהלך היום יובאו החשודים אל ביהמ"ש שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרם לטובת המשך פעולות החקירה הנדרשות.

"משטרת ישראל תמשיך לפעול תוך שימוש באמצעים וביכולות המסייעים לכוחות הפרוסים לאתר עבריינים ולהביא למעצרם המהיר במטרה להגביר את ביטחון הציבור ושמירה על רכושו בכל מקום ועת," נמסר מהמשטרה.


(צילום ארכיון: דוברות המשטרה).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: