תגובות

תיעוד קשה: הרכבים מתנגשים ועפים על הולכי הרגל – רגעי התאונה הקטלנית

ברשתות החברתיות מתפרסם תיעוד רגעי התאונה הקטלנית הבוקר בכביש 722 סמוך ליקנעם, בתיעוד נראים 3 רכבים מתנגשים בצומת ואז עפים על הולכי רגל שהיו על המדרכה.

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותה של אישה כבת 30 ופינו לבי"ח רמב"ם 3 פצועים בהם: גבר כבן 40 במצב קשה עם חבלת ראש ו-2 במצב קל.


תיעוד רגעי התאונה:

פראמדיק מד"א דורון בייקר סיפר: "כשהגענו למקום ראינו תאונה דרכים קשה מאוד. 2 כלי רכב שעמדו על אי התנועה היו מעוכים עם פגיעות פח קשות בחלקם הקדמי. אישה כבת 30 נלכדה באחד מכלי הרכב, ביצענו בדיקות רפואיות תוך כדי פעולות החילוץ אבל הפציעה שלה הייתה קריטית ולאחר פעולות החייאה נאלצנו לקבוע את מותה. 3 פצועים נוספים שכבו על הכביש כשאחד מהם גבר כבן 40 היה מחוסר הכרה וסבל מחבלת ראש קשה ו-2 היו בהכרה מלאה. הענקנו להם טיפול רפואי ופינינו אותם בניידות טיפול נמרץ של מד"א לבי"ח רמב"ם."

אלון גולדנברג חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב ושלושה הולכי רגל. בסיוע. למרבה הצער נאלצו לקבוע מותה בזירת התאונה של אשה כבת 30. כמו כן: מהזירה פונו גבר (כבן 40) שנפצע קשה, ושני נפגעים באורח קל".


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: