תגובות

עקב ערפל כבד: מספר תאונות קשות בנגב

במהלך השעות האחרונות התקבלו במוקד 102 של מחוז דרום ריבוי דיווחים על תאונות דרכים במספר מוקדים במרחב.

בשעה 5:08 – התקבל דיווח על תאונת דרכים בכביש 80 בין צומת 'תל ערד' ליישוב 'סוסיא' כאשר בזירה מעורבים משאית המובילה עפר ורכב הסעות, מהמקום פונו שלושה פצועים במצב 'קל'.


בשעה 6:52 – התקבל דיווח על תאונת דרכים בכביש 31 סמוך למחלף נבטים, כאשר בזירה יש מעורבות של אוטובוס ושני כלי רכב ובמקום ישנו לכוד. עם הגעתם פעלו הצוותים לחילוץ הלכוד בעזרת כלי חילוץ הידראוליים כשגורמי הרפואה הגדירו את הלכוד במצב 'קשה'.

בשעה 7:19 – במקביל לתאונת דרכים בה הצוותים פעלו, צוות נוסף שהיה בדרכו לאירוע זיהה תאונת דרכים נוספת בכביש 80 בכניסה ליישוב 'כסיפה' כשבמקום מעורכים שני כלי רכב האחד פרטי והשני רכב הסעות. במקום היה פצוע שמצבו הוגדר במצב 'קל'.

בשעה 8:09 – התקבל דיווח נוסף על תאונת דרכים בכביש 31 סמוך למחלף נבטים כאשר במקום יש מעורבות של שבעה כלי רכב כשאחד מהם הוא רכב היברידי צוותי כיבוי והצלה שהגיעו למקום פעלו בזירה בדליפת דלק ושמן שהיו במקום וסיכנו את משתמשי הדרך.
במקום היו מספר פצועים שמצבם הוגדר: אחד 'קשה' שלושה 'בינוני' ואחד במצב 'קל'.

בנוסף, הצוותים ביצעו סריקות מקיפות לשלילת הימצאות לכודים וניתוק למקורות אנרגיה בכלי הרכב המעורבים בכלל הזירות.

'רשף' אסף שבת מפקד המשמרת מסר: "עם שעות הבוקר התקבלו דיווחים רבים על מספר מוקדים במקביל כשצוותי החילוץ יחד עם גורמי הרפואה מטפלים בכלל הזירות. אנא סעו בזהירות והיו ערניים על הכביש ובפרט בערפל כבד שכזה בכדי שתגיעו ליעדכם ולמשפחותיכם בשלום".קרדיט: דוברות כבאות מחוז דרום.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: