תגובות

"הייתי אב ובעל מושלם 12 שנים": התאבד בתליה על גשר – וכתב את הסיבה במכתב

אב לילדים בן 46 התאבד אתמול (ד') במחלף דב הוז חולון לאחר שפרודתו מנעה ממנו דרך עורכת הדין שלה להיפגש עם הילדים שלו אחרי 12 שנה שחיו ביחד – ואם כל ניסיון שלו להפגש עם הילדים נגמר בעיכוב במשטרה.

לפני שהתאבד הוא השאיר מכתב: "הייתי אב ובעל מושלם 12 שנים, כזה שמארגן את הילדים בכל בוקר וגם מוציא אותם בימי ראשון וחמישי, טיולים, מסעדות ובעיקר הרעפתי עליהם אהבה אינסופית, ופתאום מערכת משפט מנוכרת החליטה על סמך השקרים של אשתי, שהחליטה להתגרש ממני ועורכת הדין חסרת הלב שלה, שאני מסוכן.


עמדתי לפני שבועיים בבית המשפט, מעולם אגב לא הייתי בבית משפט לפני כן ולא האמנתי לכמות השקרים והתיאורים הזוועתיים והשקריים שעורכת הדין של אשתי הציגה אותי בפני השופט.
אשתי אף החליפה לילדים מספרי טלפון כדי שלא אוכל ליצור עימם קשר .

לא עובד, לא אוכל, לא ישן, הכאב והצער פשוט מכלים כל חלק בנפשי.

אפילו שיחות טלפון איתם לא מאפשרים לי. על כל ניסיון מצידי ליצור קשר עם הילדים פרודתי מזמינה לי משטרה, שבכל פעם עוצרים אותי ללילה שלם ואז משחררים. כל מערכת הסוציאלית-רווחה-אפוטרופה-משפט יפת נפש על חשבוני.

אפוטרופה שאומרת לי ״אתה נראה שבור, לא בטוח שלילדים כדאי לראות אותך כך״, ואני מביט בה המום ואומר לה: את מכירה אדם שלא ראה/דיבר עם ילדיו 3 חודשים ואינו שבור.
התמודדתי ב 46 שנותיי עם לא מעט משברים, אבל לא לראות ולחבק את ילדיך זה מצמית את הנפש והכאב גרוע ממוות.

ואבא אוהב אתכם ותמיד עשה הכל שיהיה לכם טוב" 💔.(קרדיט צילום: מתוך תיעוד שעלה ברשתות החברתיות, שימוש לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים.)

תגובות לכתבה:

  1. צחי

    נורא פשוט נורא…. מערכות המשפט והשופטים חייבים לזהות את הגבר או האישה שעושים פעולת מתוך מקום של כוחניות התעמרות והתעללות ועל אפם וחמתם להחליט בדיוק ההפך שכמובן טובת הילדים לפני הכל….
    אובדן מיותר

  2. דודי

    אבא תביא כבר את המשיח בבקשה😭🙏

כתיבת תגובה: