תגובות

התחזו לשוטרים: עם מטען חבלה וציוד – כך נתפסו אנשי דומרני בדרך לפרוטקשן

הפשיעה בישראל הולכת וגוברת: כחלק ממאבקו המתמשך של מרחב לכיש בעבירות הפשיעה האלימה והחמורה, והמאמץ לסכל ולמנוע פגיעה בחיי אדם ובשגרת חייו של הציבור הנורמטיבי, מזה מספר שבועות, היחידה המרכזית בלכיש ניהלה חקירה סמויה שעניינה חשד לגביית דמי חסות תוך סחיטה באיומים של בעלי עסקים באזור לכיש והמרכז.

במסגרת החקירה הסמויה, חשפו חוקרי הימ"ר את זהותם של 2 תושבי אשקלון בשנות ה-30 שלפי החשד משתייכים לארגון הפשיעה הפשיעה של דומרני, כמי שפועלים במשך תקופה ארוכה והטילו מורא בקרב בעלי עסקים, תוך איומים לפגוע בעסקיהם אם לא יענו לדרישתם ויעבירו לידיהם מדי חודש אלפי שקלים.


אתמול, עם מעבר החקירה לשלב הגלוי, עצרו חוקרי המשטרה את 2 החשודים בעיר אשקלון, ולאחר חיפוש ברכבו ובביתו של אחד מהם, נתפסו מטען חבלה מאולתר, מערכת הפעלה אלחוטית, אמצעים ובהם כדוריות רסס להרכבת מטעני חבלה, אקדח (דמה), ביגוד עם סממני משטרה ואביזרים נוספים ששימוש בהם יכול לייצר מצג של איש כוחות ביטחון.

המטען שנתפס נוטרל ע"י חבלני המשטרה והועבר למעבדות המשטרה להמשך חקירה.

2 החשודים נחקרו כאמור ביחידה המרכזית בלכיש בחשד לעבירות המיוחסות להם, והבוקר הם יובאו בפני בימ"ש השלום באשקלון בבקשה להאריך את מעצרם.קרדיט: דוברות המשטרה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: