תגובות

חברת ״ברקת״ תעמיד 145 מיליון ש"ח לפרויקט משרדים ומסחר בצומת סביון שיבנה במתחם 'אוניקס' בצומת סביון

חברת ברקת, בניהולו של עדי גזית, מהחברות המובילות במתן אשראי בענף הנדל"ן, התקשרה בהסכם להעמדת מימון בסך של עד 145 מיליון שקל לשם פרויקט שעיקרו הקמת 2 בנייני משרדים למטרות תעסוקה ומסחר בני 12 קומות כל אחד, מעל קומת קרקע וקומת חניה על מקרקעין, המצויים בקרית אונו, בסמוך לצומת סביון. הלוואת המימון תוענק ליזמי הפרויקט, אשר המרכזיים הינם חברות קשורות לחברת סופרין אחזקות בע"מ וחברות קשורות לאחים רוני ויואל וייס, שיקימו את הפרויקט בשיתוף עם חברת מנורה.

פרויקט המשרדים ממוקם במתחם הבניה שעליו ייבנה גם פרויקט להקמת סופרמרקט ומסחר של בעלי רשת "אושר עד". המימון לפרויקט המשרדים יועמד כנגד רישום שעבוד ראשון על הזכויות במקרקעין וכן שעבודים ובטחונות נוספים בהתאם להוראות ההסכם. עו"ד יוני שטיינמץ ממשרד עו"ד ליפא מאיר ליווה את ברקת בעסקה.  המימון ייעשה בשיתוף עם חברת מיטב. מצידה של מיטב הוביל את העסקה אבי ברקוביץ', המשנה למנהל ההשקעות הראשי.


חברת ברקת העמידה לאחרונה את פעימת המימון הראשונה בסך של כ-220 מיליון שקל לפרויקט כיכר המדינה, שהינו אחד מפרויקטיהדגל המשמעותיים ביותר שהוקמו בארץ. סך האשראי שיועמד על ידי ברקת לפי הסכם המימון עומד על כ- 2 מיליארד שקל. הפרויקט סיים את שלב החפירה והדיפון, וכלל העבודות צפויות להימשך כ-5 שנים.

ברקת בשליטת רוני בירם, יו"ר החברה, גיל דויטש, ועדי גזית, מנכ"ל החברה, מתמקדת בליווי בניה ליזמים לפי חוק מכר, ליווי לקבוצות רכישה ובעלי קרקע, הלוואות גישור ומזנין (השלמות הון עצמי).  

עדי גזית, מנכ"ל ברקת: "אנו מדווחים על עסקה נוספת, במסגרתה יועמד על ידינו מימון בסך של עד 145 מיליון שקל, וזאת כחלק ממגמת הצמיחה והרחבת הפעילות שבה נמצאת ברקת. העמדת ההלוואה תאפשר ללווים להוציא לפועל את פרויקט 'אוניקס', אשר במסגרתו יוקם מתחם שיכלול משרדים, תעסוקה ומסחר במיקום מרכזי ובהיקף משמעותי בצומת סביון. זהו צעד נוסף להרחבת תיק האשראי של החברה ואנו ממשיכים בתנופת פעילות ומימון מגוון ורחב של פרויקטי נדל"ן ברחבי הארץ לקבוצות בעלי קרקע ויזמים, בליווי בניה, הלוואות גישור, ומזנין (השלמות הון עצמי)".

עדי גזית – מנכ״ל חברת ברקת

קרדיט הדמייה: 3dvision
קרדיט צילום: אלי דסהאין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: