תגובות

אסון בשרון: 2 פעולים נמחצו ונלכדו על סל מנוף בגובה

פועל כבן 40 נהרג, ופועל נוסף נפצע בינוני בתאונת עבודה באיזור התעשייה בתל מונד.

בשעה 15:49 התקבל דיווח על 2 פעולים שנמחצו ונלכדו על סל מנוף בגובה של כ-6 מטר סמוך לתחנת דלק באיזור התעשייה בתל מונד שבשרון.


פראמדיקים של מד"א יאיחוד הצלה קבעו את מותו של פועל כבן 40 והעניקו טיפול רפואי לפועל כבן 25 במצב בינוני עם חבלות בפלג גופו העליון ופינו אותו לבית החולים מאיר.

חובש בכיר במד"א חיים דגן סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את 2 הפועלים לכודים בין סל המנוף לערסל כבלים חיצוני ממתכת. אחד מהפועלים היה מחוסר הכרה עם פציעות קשות בגופו והפועל השני היה בהכרה. עלינו על סולמות על מנת להגיע ל-2 הפצועים ולהתחיל בטיפול הרפואי. לצערנו לאחר בדיקות רפואיות נאלצנו לקבוע את מותו של הפועל שהיה מחוסר הכרה. אנחנו פועלים יחד עם כוחות הכיבוי על מנת להוריד את המנוף ולחלץ את הפצוע על מנת לפנותו לבית החולים."

צילום: דוברות איחוד הצלה.

ניב בוחבוט – נהג אמבולנס וראש סניף איחוד הצלה לב השרון מסר: "מדובר בפועל שנהרג כששהה במעלית מנוף (סל הרמה) באתר בניה. למרבה הצער נקבע מותו בזירת האירוע עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל. כמו כן: כוחות כיבוי פעלו לחילוץ פועל נוסף שנפצע באורח בינוני".


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

פראמדיקים במד"א רפי שבע ועמית שושן סיפרו: "עלינו על סולמות עם ציוד רפואי והתחלנו להעניק טיפול רפואי ל 2 הפצועים כשהם עדיין היו לכודים. לצערנו אחד מהם היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו. הפצוע השני שהיה בהכרה קובע לציוד רפואי מיוחד על מנת לשמור על עמוד השדרה והצוואר, לוחמי האש העמידו את הכבאית בסמוך לסל המנוף והעברנו בצורה בטוחה את הפצוע לגג הכבאית ומשם הוא הורד והוכנס לניידת טיפול נמרץ. המשכנו את הטיפול הרפואי ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו בינוני."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: