תגובות

מזעזע ביותר: שוטרים שהגיעו לחפש סמים בדירה גילו תינוק כלוא בכלוב ברזל

מקרה מזעזע ביותר: שוטרים הגיעו לחיפוש יזום בתחום הסמים במתחם מגורים בחיפה ונחרדו למצוא תינוק כבן שנה וארבע כלוא בכלוב ברזל. האם נעצרה והובאה לבית משפט לשם הארכת מעצרה.

אתמול בערב בלשי תחנת נצרת יחד עם בלשי חיפה ביצעו פעילות אופרטיבית יזומה בתחום הסמים במתחם מגורים בחיפה למען שלום הציבור וביטחונו.

במקום בוצע חיפוש במהלכו נתפסו חומרים החשודים כסמים מסוג קריסטל וחשיש בכמות שלא לצריכה עצמית ונעצרו 2 חשודים באחזקתם תושבי חיפה בני 22 ו-27.


במקביל באותו המתחם בחיפוש נוסף בקומת הכניסה בה מתגוררים הורים עם ששת ילדיהם, בוצע חיפוש במהלכו אותר באחד מחדרי הבית כלוב ברזל גדול עם נעילה ובתוכו ילד כבן שנה וארבע חודשים כאשר הוא נעול בתוך הכלוב.

הבלשים הזדעזעו מהמראה וחילצו מיד את הילד מתוך הכלוב. בכלוב נמצאו כריות ובקבוק של הילד. האמא, שלא נכחה בדירה הובאה למקום ונעצרה על ידי הבלשים בגין כליאת שווא, הזנחת קטין חסר ישע והתעללות בקטין חסר ישע.

גורמי רווחה מעיריית חיפה הוזעקו למקום והחלו בטיפול מיידי בכל ילדי הבית. האם בת 35 תושבת חיפה נעצרה במקום, הובאה לחקירה ונכלאה.

המשטרה תבקש להאריך את מעצר האם ושני החשודים בבית המשפט בחיפה.

קצין אח"מ של תחנת חיפה, רפ"ק יוסי אטיאס מסר: "מדובר באחד המקרים החמורים והקשים בהם נתקלתי, מדובר בתינוק אשר הושאר לבדו בכלוב ברזל סגור שגודלו לא עולה על חצי מטר ללא יכולת לצאת מהמקום. השוטרים חילצו את התינוק ועצרו את האם, המשטרה בשת"פ עם גורמי רווחה של עיריית חיפה ביצעו פעולות חרום לצורך דאגה מיידית לשאר ילדי המשפחה שהיו במקום , אנו רואים בחומרה כל פגיעה בחסרי ישע ונפעל ביד קשה בטיפול במקרה".צילום הכלוב בו היה כלוא הילד, קרדיט: דוברות המשטרה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: