תגובות

טרגדיה בקיבוץ: יעקב משק תושב עוגן בן 47 נהרג מפגיעת ברק

יעקב (קובי) משק, בן 47, נמצא מחוסר הכרה בשטח חקלאי בקיבוץ עוגן שבמועצה איזורית עמק חפר לאחר שנפגע מברק בזמן שטייל עם כלבו. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח הלל יפה גבר בן 47 תוך כדי ביצוע פעולות החייאה, אך בדרך נקבע מותו.

יעקב הותיר אחריו שני ילדים ואב המתגוררים בקיבוץ. מועד הלוויה טרם נקבע.


הפראמדיקים של מד"א עידן שינה ועומר פקר סיפרו: "הביאו אלינו את הגבר לחבירה באמצעות טרקטורון, סיפרו לנו שמצאו אותו בשטח חקלאי כשהוא מחוסר הכרה. ביצענו בו בדיקות רפואיות וראינו שהוא סובל מכוויות בגופו וללא דופק ונשימה. מיד התחלנו לבצע בו פעולות החייאה שכללו עיסויים, הנשמות ומתן תרופות ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ לבית החולים כשמצבו קריטי."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א

מהמועצה האזורית עמק חפר ומקיבוץ העוגן נמסר: "קרה לנו אסון גדול הערב. אבל כבד ירד על קיבוץ העוגן ועמק חפר כולו. קובי נולד וגדל בקיבוץ, בחור חמד, אהוב על כולם. כמנהל הנוי של הקיבוץ הוא עסק במשך שנים בטיפוחו, בחריצות ובהתמדה. עם היוודע דבר האסון הגיעו למקום צוותי הרווחה והשירות הפסיכולוגי החינוכי של המועצה, על מנת לתמוך ולסייע למשפחה בשעה קשה מנשוא זו. המועצה והקהילה כולה מחבקת את בני המשפחה והחברים. יהי זכרו של קובי ברוך".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: