תגובות

תיעוד דרמטי ממצלמת הקסדה: נהג בפסילה, התחזה לאחר, נמלט בנהיגה פרועה והסתיר את רכבו

אמש בשעות הערב המאוחרות, הבחין שוטר תנועה של מחוז ירושלים, בנהג בכביש בגין בעיר שעורר חשדו והורה לו לעצור בצד הדרך. הנהג בתגובה, נעצר במקום והגיש לידי השוטר על האופנוע המשטרתי את רישיון הנהיגה, אז הורה לו השוטר להמשיך ולעצור בצד הדרך במקום בטוח לשם בדיקתו.

לאחר מרחק קצר, ביצע הנהג החשוד פרסה בניגוד להוראות השוטר, והחל בנסיעה פרועה על מנת לחמוק מהמקום. השוטר הזעיק תגבורת משטרתית בנסיון לעצור את הרכב. לאחר סריקות מהירות שערכו שוטרי מחוז ירושלים, בתוך זמן קצר הרכב אותר סמוך לבית מגוריו בשכונת בית חנינא שבירושלים כשהוא מכוסה במטרה להסתירו.


בדיקת רישיון הנהיגה שנמסר לידי שוטר התנועה, העלתה כי מדובר ברישיון השייך לבן משפחתו של הנהג החשוד וכי הנהג בפועל ברכב הנו פסול על ידי בימ"ש משנת 2020 וזאת למשך 10 שנים ולחובתו כבר מספר מקרים בהם נתפס נוהג בתקופת פסילה. שוטרי מחוז ירושלים איתרו ועצרו את הנהג החשוד, צעיר בן 24, והוא הועבר לחקירה ביחידת התנועה של מחוז ירושלים שבסיומה נכלא. בנוסף, לאחר שהושלמה בדיקת הרכב על ידי שוטרי הזיהוי הפלילי, הרכב נתפס ונגרר מהמקום אל מגרש אחסנה משטרתי.

הבוקר, יובא החשוד לבית המשפט שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בכדי להגיש נגדו כתב אישום כבר בימים הקרובים תוך שהחל במקביל הליך לחילוט הרכב שבו נהג אמש.

סרטון ממצלמת הקסדה של השוטר ובו תיעוד המאדף והתפיסה:

קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

"משטרת ישראל תפעל כנגד עברייני תנועה בדגש לנהגים רצידיוויסטים, המזלזלים בחוק והמסכנים במעשיהם את כלל משתמשי הדרך במטרה למצות עמם את הדין ולהרחיקם מהכביש למען שמירת ביטחונו ושלומו של ציבור הנהגים ומשתמשי הדרך," ציינו במשטרה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: