תגובות

לפיד שובר שתיקה: "נתניהו צריך להרגיע את האנשים שלו"

רה״מ לשעבר יאיר לפיד בראיון בלעדי לחדשות 13 מגיב לרה״מ נתניהו ומעביר ביקורת על הנשיא: הגיע הזמן שגם הרצוג יגיד שאם יש פה התנכלות לדמוקרטיה הישראלית, אז לא כולם אותו דבר.

על התכנית הכלכלית- ״המשמעות של מסיבת העיתונאים- עליית מחירי החשמל והמים. שמחתי לשמוע סדרה מפתיעה של מחמאות לממשלה שלנו״.


על הקריאה למרי: ״כולנו נגד הקריאה של יאיר גולן- הוא כבר מחוץ לכנסת״, ״נעבוד ברחובות, בכנסת ובבתי המשפט- ננהל מערכה והיא לא תהיה פשוטה״. ״שנתניהו ירגיע את האנשים שלו שאמרו שצריך לעצור אותי ואת בני גנץ על בגידה בגלל שאנחנו מדברים נגד הממשלה. זה מה שעושים ממשלים לא דמוקרטיים בכל העולם״.

על הרפורמה של לוין- ״תמיד הייתי נגד אקטיביזם שיפוטי- הפעם זה לא המצב, הם רוצים לבטל את הדמוקרטיה״. ״לוין מעולם לא הסתיר את זה שהוא רוצה לדרוס את מערכת המשפט״.

על ההפגנות נגד הממשלה: ״נתניהו שולח את הבריונים שלו להרביץ לחבר׳ה שלי בכבישים- וקורא לנו להירגע״. מעביר ביקורת על הנשיא: ״נשיאים תמיד אומרים משהו מכובס, הגיע הזמן שגם הנשיא יגיד שאם יש פה התנקלות לדמוקרטיה הישראלית אז לא כולם אותו דבר, הנדרסים והדורסים לא יושבים באותה עגלה״.

על הבחירה לטוס לחופשה בזמן הצגת הרפורמה: ״אחרי השנה וחצי המטורפת בחיי, הייתי בוויקנד עם אישתי, מי שזה כואב לו בעיה שלו״.

על ההפגנה שמתוכננת בשבת בבימה: ״אני וגנץ לא נבוא לבקשת המארגנים, אבל כל חברי הכנסת שלנו יהיו. וגם הילדים שלי. קורא לכל אזרח לצאת להפגין״.


צילום: חיים צח – לעמ


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: