תגובות

ניסיון חיסול בנתניה: שני עבריינים נפצעו קשה ובינוני מפיצוץ מטען ברכבם

שוב נסיונות חיסול בין שני ארגוני פשיעה באזור השרון: צוותי חירום הוזעקו לדרך הרכבת בעיר בעקבות דיווח על פיצוץ – כשהגיעו לזירה איתרו שרידי מטען חבלה שהתפוצץ ברכב ו-2 פצועים תושבי העיר בשנות ה-20 לחייהם.

שוטרי תחנת נתניה פתחו הלילה בחקירה, עם קבלת דיווח על קול נפץ שנשמע סמוך לחניון הרכבת בעיר, בתום סריקות אותרו שרידי פריט אמל"ח ברכב. באירוע ובו נפצעו 2 יושבי הרכב – תושבי נתניה בשנות ה-20 לחייהם באורח בינוני וקשה.


על פי המשטרה, מדובר במטען חבלה שהוטמן במכונית בידי עבריינים שלכאורה ביקשו לחסל דמות מוכרת למשטרה המתגוררת בעיר והשתחררה באחרונה מהכלא.

דובר מד"א זכי הלר מוסר כי בשעה 03:33 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב שרון, על 2 גברים שנפצעו כתוצאה מפיצוץ ברכב, בדרך הרכבת בנתניה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח לניאדו, גבר כבן 30 במצב קשה, יציב, וגבר נוסף כבן 24 במצב בינוני.

מהמשטרה נמסר: "חבלן המשטרה בחן את שרידי הפריט, לצד סריקה במקום להסרת כל סיכון נוסף לציבור ובתום הפעילות העביר את הממצאים להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל, במסגרת חקירה שנפתחה לבחינת הרקע והנסיבות. כמו כן, חלק מחניון הרכבת נחסם לתנועה וצפויים עומסי תנועה במקום."

פאראמדיק מד"א אבי דהרי וחובש מד"א דניאל שבע סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו רכב מפוייח ומעוך, בסמוך שכב גבר כבן 30 בהכרה, הוא סבל מחבלות ופציעות רסיסים, גבר נוסף כבן 24 התהלך כשהוא עם כוויות קלות ופציעות. הענקנו להם טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותם לבית החולים כשמצבו של אחד קשה ויציב והשני במצב בינוני."


(צילום: דוברות המשטרה).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: