תגובות

"טיקט פון" במפגש מיוחד: כך מנהלים אירועים היום במגזר החרדי

האיגוד החרדי לתרבות ואמנות בשיתוף חברת "ימות המשיח" המתמחה בפתרונות תקשורת למגזר החרדי ערכו מפגש וירטואלי עם מפיקי אירועים ומנהלי אגפי תרבות ברשויות המקומיות החרדיות והציגו את המוצרים המתקדמים לניהול אירועים המוניים

מפגש וירטואלי מיוחד נערך השבוע למפיקים ומנהלי אירועים, מנהלי מתנסי"ם ובכירים באגפי התרבות ברשויות המקומיות החרדיות וכאלו שמתגוררת בהם אוכלוסייה חרדית משמעותית, שהרשות עורכת עבורם אירועי תרבות ייעודים. המפגש נערך עם מומחי חברת "ימות המשיח" שהציגו את הפיתוחים האחרונים של מערכת "טיקט פון"תכנה חדשנית לניהול אירועים המוניים בסדר מופתי לקהל גדול ללא סמארטפונים וכלים טכנולוגיים מתקדמים אשר הציבור החרדי מתנזר מהם.


המפגש הייחודי נערך בשיתוף עם "האיגוד החרדי לתרבות ואמנות"וחברת "ימות המשיח" פתרונות תקשורת, כחלק מהתייעלות והפקת לקחים לקראת אירועי התרבות באביב ובקיץ הקרוב ובמטרה להציג בפני המשתתפים את המערכת החדשנית שחוללה מהפכה של ממש בקרב מפיקים, מתנסי"ם, רשויות מקומיות ומנהלים קהילתיים וכל מי שמתעסק בתחום הפקות האירועים.

במהלך המפגש העניק שמוליק ינקוביץ מחברת 'ימות המשיח' סקירה מקיפה על המערכת ויתרונותיה, היכולות הטכניות המשוכללות, הרחיב על כרטיס תושב ממותג והאתר הדיגיטלי החדשני המעניק פתרון מושלם לתושבים ולגופים המפיקים ובעיקר חוסך זמן ומשאבים יקרים.

במהלך המפגש ניתן היה לקבל הדרכה מפורטת ומלאה על אופני השימוש במערכת והדרכים להפיק ממנה את המרב כאשר בקרב כלל המשתתפים שוררת הסכמה כי הפעלה של מערכות חכמות ורכישת כרטיסים מוקדמים על ידי התושבים הם דרך מעולה ליצירת חוויה מיטבית, ניהול נכון של קהל ושמירה על סדר ותקינות לאורך כל האירוע.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: