תגובות

ביקור ראשון של השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר בבית הסוהר הביטחוני נפחא

אתמול בערב (חמישי), הגיע השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר לביקור ראשון בשב"ס מלווה בנציבת בתי הסוהר רב גונדר קטי פרי וסגל הפיקוד הבכיר בשב"ס.

במהלך הביקור, ביקר השר באגפים החדשים שנבנו בשנה האחרונה עבור האסירים הביטחוניים ויש בהם מרכיבי ביטחון אשר יקשו על בריחתם, כאשר האגפים מותאמים להחלטת בג"צ בעניין מרחב המחיה. השר בן גביר הגיע למקום על מנת לוודא שהתנאים של האסירים הביטחוניים לא ישופרו.


בשב"ס הציגו לשר בן גביר את התנאים החדשים כאשר בכל תא ישהו שישה אסירים בשלוש מיטות קומותיים. בנוסף, כל רצפת התא מבוטנת, ובכניסה לכל אגף מונף דגל ישראל בדרך קבע.

במהלך הסיור פגש השר את סגל הפיקוד הבכיר במחוז דרום בראשותו של מפקד המחוז גונדר חזי מרקוביץ' ופגש את סגל הסוהרים בבית הסוהר נפחא בפיקודו של גנ"מ דניס בגון והודה להם על מסירותם למען ביטחון המדינה.

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר: "הגעתי אמש לכלא נפחא כדי לוודא שרוצחי יהודים לא מקבלים תנאים טובים יותר בעקבות בינוי תאים חדשים, ושמחתי לראות ששירות בתי הסוהר לא מתכוון לשפר את תנאי כליאתם. אמשיך לטפל בתנאי הכליאה של האסירים הביטחוניים, כדי שלא יהיו להם זכויות יתר".

נציבת בתי הסוהר רב גונדר קטי פרי: "ציינתי בפני השר את הערכת משרתי שב״ס – הסוהרות והסוהרים, על כך שמצא לנכון לבקר בשירות בתי הסוהר מייד עם כניסתו לתפקיד. תמיכת השר בתוכנית הרב שנתית לחיזוק שירות בתי הסוהר, הינה רוח גבית לארגון הכליאה הלאומי ומשרתיו".קרדיט צילום: דוברות שב״ס
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: