תגובות

ביום השלושים לפטירתו הטראגית: אופנוע חירום הושק לעילוי נשמתו של מתנדב זק"א שנספה בתאונה קשה

בטקס מרגש ומיוחד במעמד הרב ראובן קמיל רב המשטרה במחוז דרום, מר אריאל ללוש סגן ראש העיר דימונה, מנכ"ל זק"א מר דובי ויסנשטרן, משפחת סוויסה ומתנדבי זק"א דימונה נחנך אופנוע חירום של ארגון זק"א לעילוי נשמתו של המתנדב היקר מצוות דימונה הרב יואל סוויסה ז"ל שנספה בתאונה קשה לפני שלושים יום.

עוד במהלך ימי השבעה הוחלט בהנהלת זק"א ובאגף המבצעים לחנוך אופנוע חירום חדש שישמש הן להצלת חיים והן לחסד של אמת לעילוי נשמתו של המתנדב יואל סוויסה ז"ל. 


רב מחוז דרום במשטרה הרב ראובן קמיל ציין את החסד של יואל בכל רמ"ח אבריו לכל אחד בכל שעות היום. הרב ביקש לשבח ולהודות למתנדבי זק"א שבכל אירוע מסייעים רבות ועובדים בשיתוף פעולה עם המשטרה על הצד הטוב ביותר .

מנכ"ל זק"א דובי ויסנשטרן, אמר: "על שלושה דברים העולם  עומד על התורה, על העבודה ועל גמילות חסדים. ביואל היו את שלושת הדברים יחד. גמילות החסד שלו לא רק עם החיים אלא גם עם המתים הייתה לשם דבר. מאז האירוע הטראגי אנחנו לא מפסיקים לחשוב על יואל ז"ל, קולו נדם ברגע ממערכת הקשר שהיינו רגילים לשמוע אותו בכל יציאה למקרה של הצלת חיים וחסד של אמת. חסדיו הגדולים ילוו את כולנו לעד, ושיהא מליץ יושר על כל המשפחה".

בנוסף נאמו סגן ראה"ע דימונה מר אריאל ללוש, ראש צוות דימונה יעקב יפרח, ובשם המשפחה דיבר הגיס. כולם עמדו סביב החסד של יואל שהכל נעשה בצנעא ובשקט למען כולם.

ראש אגף המבצעים בזק"א חיים וינגרטן, אמר: "האופנוע שנחנך היום לעילוי נשמתו של מתנדב זק"א יואל סוויסה ז"ל, ישמש הן להצלת חיים והן לפעולות חסד של אמת. כל הפעולות יהיו לזכותו של יואל. אני מתפלל שהאופנוע ישמש רק ללידות".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: