תגובות

"כל אחד מכם הוא אור": עברי לידר השתתף באירוע הצדעה לפצועי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה

שלשום, (א, ה-25.11) התקיים אירוע הצדעה לפצועי מערכות ישראל ופעולות האיבה המשתקמים בבית לוינשטיין.

האירוע מתקיים זו השנה הארבעים ברציפות, והפעם צוין בהופעה של עברי לידר ב׳חוות רונית׳, במטרה להזכיר כי אנחנו ממשיכים להוקיר את מי שהקדישו את גופם ונפשם במערכות ישראל ותומכים בהם לאורך שיקומם.


השתתפו ונשאו דברים עו״ד עידן קלימן יו"ר ארגון נכי צה"ל, ד״ר חגי אמיר מנהל המרכז הרפואי לשיקום ביה״ח לווינשטיין, תא״ל יורם כנפו, אל״מ רעות קורן רמ״ח נפגעים וראש העיר רעננה מר חיים בורידא.

לאחר מכן הזמר עברי לידר התארח למופע מיוחד.

עידן קלימן, יו״ר ארגון נכי צהל אמר באירוע: "שמחים להגיד תודה, לבית החולים בית לוינשטיין הקולטים את הפצועים והמתמודדים בהצלחה ודואגים לחברים שלנו אשר מגיעים במצב קשה ומסייעים להם בשיקום לאורך כל הדרך. תודה על העבודה של אכ״א, מערך הנפגעים ומשרד השיקום בתמיכתם בפצועים זה לא ברור מאליו״.

חגי אמיר מנהל המרכז הרפואי לשיקום בית לוינשטיין: ״אנחנו גאים לראות אתכם משתקמים. תודה שאתם משמחים אותנו ביום הזה ונותנים לנו אור. כל אחד מכם הוא אור. שיש לו משמעות בחיים, בעשייה״.

תא"ל יורם כנפו רמ"ד אכ״א: ״אנו מציינים את חג החנוכה חג האורות והניסים. בית לוינשטיין קשר את גורלו עם צהל מששת הימים עד היום. תודה גדולה והערכה עצומה לבית החולים וארגון נכי צהל. לכם היושבים באתי לומר לכם תודה בשם צהל, תודה על הדרך בה בחרתם, להתגבר על מכשולי הגוף אתם מגשימים בכל יום את רוח צהל ומשימתו – ניצחון ולפעול באומץ לב, לדבוק במשימה״.


חיים בורידא ראש עריית רעננה: ״אני פעמים רבות נשאל מה זה בית לוינשטיין עבורי אני חוזר אל שנת 1993 כשמילאו 20 שנה לוינשטיין התבקשתי על ידי רם אורן לכתוב כתבה. הפגישו אותי לראיון עם שריונר, פצוע אנוש מששת הימים אריק שומרת. שבזכות בית לוינשטיין היום שמו הולך לפניו בארץ וגם בעולם״.


קרדיט צילום: מוטי קמחי.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: