תגובות

"למה את מערבת את הבן?" השיחה בין שרה נתניהו לגלית דיסטל לאחר שהוחלט לא למנותה לשרה

יאיר נתניהו שוחח עם ח"כ דיסטל מהליכוד, לאחר החלטת אביו לא לתת לה תפקיד בממשלה. והיא הביעה בפניו אכזבה על העניין • רעיית רה"מ המיועד פנתה אליה ושאלה: "למה את מערבת את הבן שלי?" • דיסטל הבהירה שהיא לא עירבה אותו בעניין.

בישראל היום" מפרסמים היום (שלישי) על שיחה בין חברת הכנסת המקורבת לבנימין נתניהו ובנו יאיר. בשיחה, כך פורסם אמרה דיסטל לבנו של ראש הממשלה המיועד כי היא מאוכזבת מהעובדה שלא תתמנה לשרה כפי שהודיע לה בנימין נתניהו.

בהמשך, כך על פי הפרסום, ניסה בנו של ראש הממשלה לנסות ולשכנע את אביו בנושא מינויה של גלית דיסטל לשרה. לאחר השיחה עם הבן שוחחה גם אשת ראש הממשלה, שרה נתניהו עם חברת הכנסת ושאלה אותה "למה את מערבת את הבן שלי?" אך דיסטל ענתה כי השיחה הייתה ביוזמת יאיר נתניהו ובך הסתיים העניין.


לפני יומיים התייחסה חברת הכנסת להתעקשותו של מגיש 'פגוש את העיתונות' על כך שהיא שברה אגרטל באותה תקרית. "רק להעמיד דברים על דיוקם: הבוקר בן כספית חזר בשנית על כך ששברתי אגרטל במהלך תקרית המרפסת", היא כתבה ותקפה את מקורבו של נתניהו: "אז עם כל הכבוד לצחי ברוורמן העוזר של ראש הממשלה נתניהו, זה שהחליט לפתוח חזית מול נשות הליכוד ולהדליף ללא הרף לכספית נגדנו – לא שברתי שום אגרטל. כספית חייב לבדוק את המקורות שלו יותר טוב".

אמש נערכה פגישה בין חברת הכנסת לבין ראש הממשלה הנכנס נתניהו על מנת ליישר את ההדורים כשגם היום נפגשים השניים במטרה להחזיר את היחסים למסלולם.

ח"כ גלית דיסטל מסרה בתגובה: "אני לא מגיבה להדלפות מניפולטיביות ולרכילות זולה".


(קרדיט צילום: דוברות הכנסת – דני שם טוב)
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: