תגובות

תאונה קטלנית סמוך לכנרת: אישה כבת 60 נהרגה וגבר נוסף נפצע קשה

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני וביצעו פעולות החייאה בזירת תאונה קשה שאירעה בכביש 92 סמוך לצומת כורסי.

בשעה 16:27 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירדן, על רכב פרטי עם 2 נוסעים שהתנגש באוטובוס, בכביש 92 סמוך לצומת כורסי, חופה המזרחי של הכנרת.


צוות כיבוי מתחנת גליל-גולן בפיקודו של רס"ר אורן דבדה וצוות נוסף מתחנת טבריה זינקו למקום האירוע.

עם הגעתם למקום זיהו לוחמי האש תאונת דרכים בין רכב פרטי לאוטובוס עם 2 נפגעים לכודים בצורה קשה ברכב הפרטי.

לוחמי האש ביצעו חילוץ של הלכודים בעזרת כלים ייעודים והעבירו אותם להמשך טיפול רפואי.

חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותה של אישה כבת 60 ופינו באמצעות מסוק של מד"א לבי"ח פוריה גבר כבן 60 במצב קשה מחוסר הכרה עם חבלה רב מערכתית.


קרדיט צילום: כב"ה צפון.

חובש רפואת חירום במד"א ניר תגר סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הרכב הפרטי הפוך בצמוד לאוטובוס. ראינו אישה כבת 60 שוכבת מחוץ לרכב כשהיא מחוסרת הכרה וסובלת מחבלה רב מערכתית ולאחר מאמצי החייאה ממושכים נאלצנו לקבוע את מותה. פצוע נוסף היה בתוך הרכב כשהוא מחוסר הכרה וסבל מחבלה רב מערכתית. תוך כדי חילוץ הפצוע הענקנו לו טיפול, פינינו אותו לחבירה עם מסוק מד"א שהמתין במנחת סמוך והוא פונה בדחיפות לבי"ח כשמצבו קשה. נהג האוטובוס והנוסעת לא נזקקו לפינוי."

צילום: דוברות מד"א.

משה ריימונד חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב שהתהפך ואוטובוס. בסיוע חובשים נוספים ביצעתי החייאה בזירת התאונה על גברת (כבת 60) שנפצעה אנושות אך למרבה הצער נאלצו לקבוע את מותה בזירת התאונה. כמו כן הענקנו סיוע בזירה לנהג הרכב (כבן 60) שנפצע קשה ולאחר מכן הוא פונה במסוק לבית החולים רמב"ם בחיפה. אחת מנוסעות האוטובוס טופלה בזירה (ע"י יחידת חוסן של איחוד הצלה) במצב קל מחרדה".


צילום: דוברות איחוד הצלה
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: