תגובות

לפעמים גיבור זו משרה לכל החיים לכל המשפחה – מצדיעים לפצועות ופצועי מערכות ישראל

היום ההוקרה לפצועות ופצועי ישראל כוחות מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, המתקיים בי"ז בכסלו (11.12.22) יוצאת אגודת הידידים של ארגון נכי צה"ל בקמפיין מודעות הבא להזכיר כי הסיפור של נכי צה"ל ומשפחותיהם הוא הסיפור של החברה הישראלית.

בישראל חיים קרוב ל-57,000 פצועות ופצועי צה"ל אשר שילמו בגופם ובנפשם למען בטחון מדינת ישראל ואזרחיה ושיקומם לשוב לחיים מלאים בחברה הישראלית נמשך שנים רבות, ולעיתים לא נגמר לעולם. הפצועים ומשפחותיהם הינם מיקרו קוסמוס של החברה הישראלית וההוקרה וההכרה שלה ראוי שיזכו מהמדינה אינה נגמר.


לפני כעשור החליטה ממשלת ישראל להקדיש יום ממלכתי לפצועיה ולקיימו בי"ז בכסלו, כאשר השנה לראשונה יתקיים אירוע ממלכתי וטקס רשמי לציון היום. סביב תאריך זה בחרה אגודת הידידים של ארגון נכי צה"ל לחבר את החברה האזרחית כולה למען פצועות ופצועי צה"ל ומשפחותיהם בכדי לשוב ולתת להם את ההוקרה לה הם ראויים, החברות העסקיות המובילות בישראל נרתמו והודות למימונם יוצא הקמפיין לדרך, ביניהם: סמלת, אלטשולר שחם, כלל ביטוח, קבוצת דן, בנק הפועלים, דימרי, קנדה ישראל ועוד.

בקמפיין הושקעו כמליון וחצי שקלים והוא עתיד לשטוף את ערוצי הטלוויזיה והדיגיטל, כולל תשדיר ייחודי ומרגש, אשר הופק בהתנדבות מלאה על ידי משרד הפרסום NONONONONONOYES בשיתוף פעולה עם ארגון נכי צה"ל וארכיון דובר צה"ל ובהפקת מולה הפקות.

שיאו של הקמפיין בימי שידור מיוחדים, בטקסים רשמיים בבתי הספר ובתנועות הנוער ובצעדת "צועדים ומצדיעים" בפארק הירקון, במהלכם תינתן במה לפצועות ופצועי צה"ל מעוררי ההשראה לשתף את עם ישראל בתהליך שיקומם וחזרתם לחיים.

גם עולם התרבות התרגש מהמחווה הייחודית ואת התשדיר מלווה השיר "גיבור של אמא" הנכתב על ידי הזמר והיוצר משה פרץ (בניהולו של אמנון זנדני , בעלי זד איי הפקות) ומבוצע על ידי הזמר רביב כנר (טדי הפקות ויזמות בע"מ).


לקראת היום החשוב, פונים באגודת הידידם של ארגון נכי צה"ל לאזרחי ישראל ומזכירים להם את החשיבות בהוקרת פצועי צה"ל ומשפחותיהם על הדרך שהלכו ושהולכים, ומזכירים כי החברה הישראלית כולה תמשיך לעמוד לצידם ולתמוך באלו ששילמו בגופם ובנפשם למען בטחון המדינה.

לירון באוכנר מנהלת אגודת הידידים של ארגון נכי צהל: "פצועות ופצועי מערכות ישראל מתמודדים בגבורה עם הפיצות הפיזיות והנפשיות . היום כולנו עוצרים על מנת להכיר ולהוקיר את אלה שהקריבו מגופם ומנפשם למען המדינה."

לירון באוכנר, מנהלת אגודת הידידים של ארגון נכי צה"ל, קרדיט: אגודת הידידים של ארגון נכי צה"ל.

ביוזמת אגודת הידידים של ארגון נכי צה"ל, מכתב של קצינים בכירים במערכת הביטחון בדימוס קוראים לממשלה החדשה להשלים את רפורמת נפש אחת.

על המכתב חתומים: אהוד ברק, בוגי יעלון, אורנה ברביבאי, איתן בן אליהו, דן חלוץ, יאיר גולן,דני יתום, מתן וילנאי, עוזי דיין, שאול מופז, עמוס ידלין ועוד.

לירון באוכנר מנהלת אגודת הידידים של ארגון נכי צהל: פצועות ופצועי מערכות ישראל מתמודדים בגבורה עם הפיצות הפיזיות והנפשיות. היום כולנו עוצרים על מנת להכיר ולהוקיר את אלה שהקריבו מגופם ומנפשם למען המדינה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: