תגובות

ניצחו אראלים את המצוקים: הרב חיים יעקב מנחם שוורץ רב בי"ח לניאדו נפטר בליל שבת

נצחו אראלים את המצוקים ונשבה ארון הקודש
המומים ודואבים על פטירתו הפתאומית של הגאון הגדול הרב חיים יעקב שוורץ זצ״ל דיין, מו״צ ורב בית החולים לניאדו.

מתנדבי איחוד הצלה הוזעקו במהלך ליל שבת להחייאה על הרב, המתנדבים נלחמו על חייו אך למרבה הצער הרב נפטר לאחר זמן קצר בבית החולים לניאדו.


הרב זצ"ל שימש בקודש מאז יסודו של המרכז הרפואי מזה כיובל שנים , מונה לתפקידו בעודו אברך ע"י מייסד המרכז הרפואי מרן הגה"ק בעל השפע חיים מצאנז זצוקלל"ה ומאז עמד על משמרתו בתוקף , להתוות דרכה של תורת אמת ולקיים בהידור את חזונו הדגול של הגה"ק שיהיה המרכז הרפואי מונהג ע"פ שו"ע בכל פרט ופרט, בכלל המחלקות והיחידות של המרכז הרפואי.

רוחב דעתו, עומק עיונו, ובקיאותו בכל חדרי תוה"ק אפשרו לו לקחת על עצמו תפקיד בעל אחריות רבה כל כך, וזכותו עומדת לו שיצא שמו של המרכז הרפואי כמרכז רפואי המקפיד על קוצו של יו"ד.

רבים רבים מאנשי ונשות הצוות ראו בו כתובת להתיעצות הלכתית ואישית, הן בנוגע לחייהם האישיים וכמובן בכל הנוגע לעשייה הקלינית, הסיעודית והפארא רפואית.

הרב זצ"ל באירוע בלניאדו בנוכחות נשיא המרכז הרפואי מרן האדמו"ר מצאנז שליט"א:

הרב זצ"ל יחד עם מייסד המרכז הרפואי מרן האדמו"ר מצאנז זצוקלל"ה:


נפתלי דויד ראש סניף נתניה מסר: בליל שבת הזעיקו אותנו מהבית לטפל באירוע שהתרחש מטרים ספורים מביתי. המתנדבים חזקי רייך ולייבלה דייטש שהיו מטרים ספורים מהמקום הגיעו ראשונים, הביאו את ציוד ההחייאה המתקדם שנמצא בארון הקבוע בהיכל הישיבה הסמוך. והחלו בפעולות ההחייאה. יחד עם כוננים נוספים הם עשו הכל ונלחמו על חייו אך למרבה הצער, נצחו אראלים את המצוקים ונשבה ארון הקודש.

הרב העריך מאד את פעילות המתנדבים של איחוד הצלה שחלקם היה באינטראקציה יומיומית איתו במהלך התנדבותם במיון בית החולים לניאדו. פעילות הקודש של המתנדבים תוקדש השבוע לעילוי נשמתו הקדושה של הרב.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: