תגובות

מתח במוקד 100: אישה התקשרה וביקשה "להזמין פיצה" – וזה מה שהיא רמזה למוקדנית • צפו

רגעי מתח וחרדה במוקד 100 של מחוז מרכז במשטרת ישראל • אישה במצוקה התקשרה "להזמין פיצה" השוטרת שענתה לשיחה הבינה את כוונתה • לאחר תשאול רגיש ובטוח, בתושייה רבה של המוקדנית היא שיגרה אליה ניידת שעצרה את בן זוגה בן 30 שחשוד שתקף ואיים עליה. | כל הפרטים

צפו: תיעוד הקלטת השיחה למוקד 100 וסינק של מפקד מוקד 100 – פקד שי בר ציון.

תושבת השרון חייגה למוקד 100 וביקשה "להזמין פיצה", השוטרת שענתה לשיחה במוקד 100 הבינה מיד כי מדובר באישה במצוקה ולפיכך ניהלה עמה שיחה מקצועית הכוללת שימוש במונחים של "תוספות פיצה" לשם תשאול בטוח להבנת הסיטואציה ורמת הסכנה הנשקפת לה, תוך שהיא מנהלת את התשאול ברגישות יתרה. – השוטרת הקפיצה לדירתה של הקורבן את השוטרים שהגיעו תוך דקות ספורות, ועצרו את בן זוגה – תושב העיר בן 30 ובתום חקירתו בחשד לתקיפה ואיומים, נכלא. – בית המשפט האריך את מעצרו עד ל-9.12.2022.


השר בר-לב שיבח את תושייתה של המוקדנית, המשרתת במשטרה שבועות אחדים בלבד במסגרת שח"ם: "את ראויה למלוא ההערכה על החוכמה שהפגנת, ההבנה המהירה של המצב והרגישות שלך כלפי אישה שהייתה במצוקה אמיתית. ייתכן מאוד שהצלת את חייה. משטרת ישראל מהווה חלק מרכזי במאבק באלימות נגד נשים, והתגובה המרשימה שלך לקריאתה של אישה מאוימת, היא עדות לכך. אני גאה שמשטרת ישראל התברכה במשרתת כמוך".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: