תגובות

ללא התראה: מטא חסמה את חשבון הווטסאפ של ברוך מרזל

חברת מטא (פייסבוק) חסמה את חשבון הוואטסאפ של פעיל הימין ברוך מרזל : "50 שנה השמאל מנסה להשתיק אותנו – הם לא יצליחו!

חברת מטא חסמה היום את חשבון הווטסאפ של פעיל הימין ברוך מרזל, והוא אינו יכול לשלוח ולקבל הודעות באפליקציה.


לא ברור מדוע הושהה חשבונו של מרזל, ומה הוביל לכך דווקא כעת. פעיל הימין אומר כי הוא מתכוון להגיש תביעה נגד החברה מכיוון שהדבר פוגע משמעותית בפעילותו העסקית. לטענתו, מדובר בהשתקה מטעם השמאל.

"מדובר בפגיעה עסקית, מכיוון שהווטסאפ הוא כלי עבודה יותר מאשר כלי להעברת דעות. כשהם עוצרים אותי בלי להתריע, זו פגיעה קשה. אני מתכוון להגיש נגדם תביעה. הם גרמו לי לנזק כלכלי בלי להתריע. מי שרוצה לשלוח לי הודעה, לא יודע שאני לא מקבל אותה", הסביר מרזל את מהות הפגיעה.

"אין סיבה מיוחדת לחסימה עד כמה שידוע לי. לאחרונה אני מעלה לסטטוסים שלי דברי תורה של הרב כהנא, ואת הסטטוס שלי רואים גם אנשים מעבר לקבוצות שלי, אולי גם אנשי שמאל.

יותר מ־50 שנה שהשמאל מנסה לסתום לנו פיות, אבל אנחנו ממשיכים ומתחזקים. כאשר יענו אותנו, כן נרבה וכן נפרוץ. בע"ה נגביר את הפעילות שלנו להצלת ישראל מאויבינו מבית ומחוץ. הם לא יצליחו להשתיק אותנו", אמר מרזל.

מרזל הוסיף: "הנזק הוא יותר גדול מסתם חסימה. הם לא מסמנים שההודעה לא התקבלה. יש לי מאגר של תמונות עם הילדים והנכדים, וכל מיני תכתובות, הסכמים, הכל חסום לי ואין לי גישה. הכל נעשה בלי התראה, בלי אף מילה. פשוט חבורת טרוריסטיים. אני שולח הודעות לאנשים בקבוצות, איך הם בכלל יכולים לנטר את מה שאני עושה בקבוצות?!".


זו אינה הפעם הראשונה בה פייסבוק חוסמת אנשי ימין. בעבר נחסמו חשבונות הפייסבוק של שורת אנשי ימין בהם בנצי גופשטיין, ברוך מרזל, ולפני כשנה וחצי הוגבר הלחץ וגם חשבונות הווטסאפ שלהם נחסמו, כולל חשבונות של ענת גופשטיין ואיילה בן גביר. רק לאחר לחץ ציבורי ומשפטי, הוחזרו החשבונות.


(צילום: איתמר כרמון – חדשות כל העולם).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: