תגובות

עם מערכת טכנולוגית מתקדמת: משטרת ישראל תכניס בקרוב את הג׳יפ הממוגן החדש

משטרת ישראל תכניס בקרוב לפעילות את הג׳יפ הממוגן הקל החדש שיהווה תחליף לרכב ה״קרקל״ הוותיק שמשמש את המשטרה ומשמר הגבול כבר במשך שנים

ראש האגף לתמיכה לוגיסטית (את״ל) במשטרת ישראל ניצב יוסי רופא הציג השבוע למפכ״ל רב ניצב יעקב שבתאי את הרכב הממוגן הקל ובקרוב ייכנס הג׳יפ לפעילות המבצעית במשטרה ובמשמר הגבול


הג׳יפ הממוגן החדש כולל מערכת טכנולוגית מתקדמת, מערכת לפיזור הפגנות (וונום), אפשרות לירי מתוך חרך ממוגן, מצלמות מתקדמות, תא עצורים ממוגן ששומר על שלומם של העצורים, תא נהג מאובטח ואפשרות לנהיגה בטוחה וקלה יותר בכל מצב נתון.

מפכ״ל המשטרה רב ניצב יעקב שבתאי אמר: ״הצבתי את חיזוק העצמה ושיפור מערך הרכב במשטרת ישראל כיעד מרכזי כדי לאפשר ללוחמים והשוטרים שלנו עבודה בטוחה יותר ואפקטיבית יותר בכל תא שטח תוך נהיגה קלה יותר. הרכב הממוגן החדש ישמש בשתי תצורות את משמר הגבול ויחידות במשטרה והוא מצוייד במערכות טכנולוגיות מתקדמות, תא נהג מאובטח ואפשרות לירי מתוך חרך ממוגן, מצלמות ותא עצורים ממוגן ששומר גם על שלומם של העצורים תחת אש. משטרת ישראל תמשיך לפעול לשירות ולשיפור כלל האמצעים וכלי הרכב המשמשים את השוטרים והלוחמים שלנו בשטח תוך שמירה מקסימלית על בטחונם בכל תא שטח״.

רמ״ח תחבורה באת״ל נצ״מ יובל זליכא: ״מדובר בכלי רכב שמשדרג את העבודה המבצעית של הלוחמים והשוטרים בשטח תוך כדי רמת מיגון גבוה. הרכב מצוייד במספר טכנולוגיות מתקדמות מאוד כמו מצלמות היקפיות ומערכת לפיזור הפגנות הנשלטת ע״י הרכב. בשנה הקרובה הרכב הממוגן החדש יחליף את הקרקל. מערך כלל כלי הרכב של משטרת ישראל משתדרג בשנה הקרובה ומאפשר לשוטר והמפקד בשטח עבודה נוחה יותר בטוחה יותר ובכל מצב נתון״.תמונות של הג׳יפ החדש, המפכ״ל וראש את״ל עם הג’יפ החדש ותמונות רמ״ח תחבורה, צילום: משטרת ישראל.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: