תגובות

דת, רווחה וביטחון חברתי: ההסכם המלא שנחתם בין הליכוד לש"ס • הפרטים המלאים

על פי הסיכום שהושג, במחצית הראשונה של כהונת הממשלה יכהן יו״ר ש״ס, הרב אריה דרעי, כשר הפנים והבריאות, ובמחצית השניה של כהונת הממשלה יכהן הרב דרעי כשר האוצר במקום שר הפנים והבריאות.

בנוסף, ש״ס תקבל את המשרד לשירותי דת ואת משרד הרווחה והביטחון החברתי. שני שרים נוספים מטעם ש״ס יכהנו כשר במשרד החינוך וכשר במשרד הפנים. הרב אריה דרעי יכהן כמשנה לראש הממשלה לאורך כל תקופת כהונת הממשלה.


עד לחתימת ההסכם הקואליציוני המלא יסוכמו הסמכויות הנוספות הקשורות למשרדים שתחת אחריות ש״ס.

ראש הממשלה המיועד בנימין נתניהו: אני מודה לשותפי הרב אריה דרעי על גיבוש ההסכמות. הלילה השלמנו צעד נוסף בדרך להקמת ממשלת ימין שתפעל לטובתם ורווחתם של כלל אזרחי מדינת ישראל.

יו"ר תנועת ש"ס הרב אריה דרעי: "אני מודה לשותפי ראש הממשלה המיועד בנימין נתניהו ולצוותי המשא ומתן על ההגעה לסיכום בענין התפקידים. מדובר בצעד ראשון בדרך להסכם קואליציוני כולל ובעז"ה נקים ממשלת ימין. תנועת ש"ס כמפלגה החברתית בכנסת עמדה על ההתחייבות מהבחירות ותשרת את הציבור במשרדים החברתיים ביותר, בין היתר במשרדי הפנים והפריפריה, הבריאות והרווחה כדי לממש את המדיניות החברתית של תנועת ש"ס עבור אזרחי ישראל. היום צוות המו"מ של ש"ס המשיך בדיונים עם צוות המו"מ של הליכוד בנושאים האידאולוגיים והערכיים הנוגעים לחינוך, זהות יהודית, חיזוק המסורת ושמירת השבת במרחב הציבורי."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: