תגובות

מינוי חדש: אלעד כץ מונה לראש מערך האשראי של חברת ברקת

אלעד כץ מונה לראש מערך האשראי של חברת ברקת. חברת ברקת הציבורית, בניהולו של עדי גזית, מהחברות המובילות במתן אשראי בענף הנדל"ן מודיעה על מינויו של אלעד כץ לתפקיד ראש מערך האשראי בחברה. כץ (44) כיהן עד לאחרונה כראש ענף במערך בניה ונדל"ן בבנק לאומי, לאחר כ- 15 שנות עבודה בבנק, שם ניהל צוות שליווה תיק אשראי בהיקף של כ-15 מיליארד שקל.

במסגרת תפקידו היה אחראי לאיתור לקוחות ופרויקטים, להרחבת תיק האשראי, מתן ייעוץ ליזמים ולקוחות, מו"מ מסחרי ומשפטי, מימון לקוחות בתחום הנדל"ן לרבות אנליזה של פרויקטים בתחומי המגורים, נדל"ן מניב, התחדשות עירונית, מימון קרקעות וקבלני ביצוע ועוד. כץ הינו בעל תואר ראשון בכלכלה ומדעי המדינה מהאוניברסיטה העברית ותואר שני MRE בלימודי מקרקעין בטכניון.


עדי גזית, מנכ"ל ברקת: "אנחנו מברכים על הצטרפותו של אלעד כץ לברקת, אשר מצויה בצמיחה ופעילות מאסיבית. אלעד מביא עמו ידע ורזומה רחב ומגוון בתחום האשראי לנדל"ן, ובעל ניסיון רב בתפקידים משמעותיים בתחום, ואנו משוכנעים כי כניסתו לתפקיד ראש מערך האשראי של ברקת תתרום באופן משמעותי להתרחבותה של החברה בתחום".

אלעד כץ, ראש מערך האשראי בברקת: "אני גאה להצטרף לצוות המוביל של חברת ברקת ולנהל את מערך האשראי שלה. תחום המימון לפרויקטי נדל"ן הינו תחום מרתק, הנמצא בתנופת פעילות וברקת הינה מהשחקניות המשמעותיות והמובילות בתחום. אני מאמין שיחד נוביל את החברה להרחבה ולגיוון משמעותיים של תיק האשראי שלה".

ברקת בשליטת רוני בירם, יו"ר החברה, גיל דויטש, ועדי גזית, מנכ"ל החברה, מתמקדת בהלוואות לקבוצות בעלי קרקע ויזמים לצרכי ליווי, הקמה, גישור, והשלמת הון של פרויקטי נדל"ן.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: