תגובות

תושבי נתניה ? תתחדשו! – בקרוב קו חדש שיפעל גם בשכונות שאין שירות אוטובוסים

מיום שישי, ה-2.12, קו 71 החדש ישפר את הקישוריות בין שכונות נתניה באמצעות מיניבוסים שיעברו ברחובות בהן אין שירות תחבורה ציבורית

בשורה לתושבי נתניה. מיום שישי, ה-2.12, יחל לפעול קו שכונתי חדש (קו 71) של חברת אקסטרה, שישפר את הנגישות התחבורתית של שש שכונות ברחבי נתניה, באמצעות מיניבוסים שייכנסו לראשונה לרחובות צרים, שעד כה לא ניתן היה להכניס אליהם שירות, ובכלל זה שכונות רמת אפרים, בן ציון ומזרח רמת ידין.

מסלול קו 71 לכיוון דרום ו-71א לכיוון צפון, יחבר בין תחנת הרכבת נתניה ותחנת הרכבת ספיר, ויעבור דרך משרדי הביטוח הלאומי, קניון השרון, תחנה מרכזית, מרכז העיר, המרכז הקהילתי דורה. בכך, הקו החדש ישפר משמעותית את השירות עבור תושבי השכונות רמת אפרים, רמת ידין (דורה), אגמים, רמת חן, בן ציון וגבעת האירוסים.

קו זה מצטרף לשורה ארוכה של קווים שמפעילה חברת אקסטרה בנתניה, במסגרת רה-ארגון מערך התחבורה הציבורית בעיר נתניה, שיישמה הרשות הארצית לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה, בשיתוף עיריית נתניה, באוגוסט האחרון.

מנכ"ל אקסטרה תחבורה ציבורית, שוקי פרי: "זו הפעם הראשונה שבה קו אוטובוס ייכנס לשכונות רמת אפרים, בן ציון ומזרח רמת ידין. הרחבת השירות של חברת אקסטרה ע"י קו מיניבוסים 71, לאחר עליית הקווים החדשים במסגרת הרפורמה, תביא בשורה חשובה לתושבי נתניה בכלל וערך מובהק לשכונות הנ"ל, בפרט. בנוסף, זוהי הזדמנות עבור תושבי נתניה שמבקשים לעשות הסבה מקצועית, לבוא ולעבוד בתוך הקהילה כנהגי מיניבוסים ואוטובוסים, וגם לקבל תנאים מצויינים".

למידע נוסף על הקו ניתן לפנות למוקד המידע של הרשות הארצית לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה *8787, למוקד המידע של חברת אקסטרה *6747 או לאתר חברת אקסטרה


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: