תגובות

התוכנית המפתיעה של הליכוד: סגירת תאגיד השידור הציבורי

ברקע הדרישות המרובות של השותפות הקואליציוניות, במפלגת הליכוד גם מציבים דרישה – והיא, סגירת 'כאן 11' בטלוויזיה וברדיו | בליכוד הגיבו הגיבו: "הנושא לא עלה במשא ומתן"

על פי הדיווח הערב (ראשון) של עמית סגל בחדשות 12, בליכוד תכוונים להכניס להסכמי של הממשלה החדשה, דרישה לסגור את תאגיד השידור הציבורי (כאן 11).

במפלגת הליכוד רוצים לסגור בעיקר את חטיבת החדשות של התאגיד ברדיו ובטלוויזיה. ולא את חטיבות הדרמות והדוקומנטרי.


במפלגת הליכוד הגיבו לידיעה ואמרו: "הנושא לא עלה במשא ומתן".

החשכת המסך של התאגיד אינה רעיון חדש, וכבר בשנת 2017, התחולל משבר רציני בקואליציה, כאשר נתניהו דרש לסגור את התאגיד, אך נתקל בהתנגדות נחרצת של שר האוצר דאז משה כחלון.

כזכור, אחת האמירות האלמותיות שנחרטו בזכרון הישראלי, זה מישיבת הממשלה בשנת 2016, כאשר התקיים דיון על עתידו של התאגיד הציבורי.

השרה מירי רגב תקפה את התאגיד ושאלה: מה שווה התאגיד אם אנחנו לא שולטים בו?". בנט אמר באותה ישיבה: "אם אתם לא רוצים את התאגיד אז תגידו".

חבר הכנסת ד"ר שלמה קרעי התייחס לדיווח החדשות, ואמר: "לא מכיר את הדיבורים על זה בחדרי המשא ומתן, אך זו התוצאה שאליה אני מוביל בשלוש השנים האחרונות בקידום סדר יום של שוק תקשורת חופשי ותחרות". הוא ציין: "אין שום סיבה שנמשיך לממן שידור ציבורי בכמעט מיליארד ש"ח בשנה. התאגיד תחילה, גל"צ אחר כך. אפשר גם במקביל".(צילום: התאגיד כאן 11).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: