תגובות

הקטל בדרכים: רוכב אופנוע כבן 45 נהרג מפגיעת רכב סמוך לכפר שמריהו

בוחני התנועה של מרחב שרון פתחו לפני זמן קצר בחקירת נסיבות תאונת דרכים קשה בכביש 531 סמוך למחלף שמריהו מזרח במעורבות כלי רכב ואופנוע.

בשעה 10:54 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין אופנוע לרכב פרטי בכביש 531 סמוך לכפר שמריהו. לאחר שחולץ מתחת לרכב, חובשים ופראמדיקים דיווחו על רוכב אופנוע, תושב השומרון כבן 45, ללא סימני חיים עם פגיעה רב מערכתית וקבעו את מותו.


בוחני התנועה של משטרת ישראל הגיעו לזירה ואוספים ממצאים, במסגרת חקירת נסיבות התאונה, במסגרתה עכבו לחקירה את נהג הרכב הפרטי – תושב השרון בשנות ה-60 לחייו בחשד למעורבות בתאונה.

רפאל נהרי, חובש בכיר במד"א – הצלה פתח תקווה על אופנוע מד"א שנתקל בתאונה סיפר: "בעקבות התאונה רוכב האופנוע נלכד מתחת הרכב , יחד עם אזרחים שחלפו במקום חילצנו את רןכב האופנוע ולמרבה הצער לאחר בדיקות רפואיות לא נותר אלא לקבוע את מותו במקום."

חובש רפואת חירום במד"א ניר קיסר סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את רוכב האופנוע לכוד מתחת לרכב. בעזרת עוברי אורח והחובשים של מד"א שהגיעו למקום הרמנו את האוטו עם הידיים שלנו על מנת לחלץ את הפצוע שהיה לכוד. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולצערנו נאלצנו לקבוע את מותו במקום."

רוני סלע – ראש סניף מישור החוף באיחוד הצלה מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ואופנוע. למרבה הצער נקבע מותו של רוכב האופנוע בזירה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".(צילום: דוברות הצלה פתח תקווה).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: