תגובות

"תלכדו את המחבלים": פורעים תקפו יהודי בסלעים ושברו את ידו – כל הפרטים

פורעים ערבים תקפו לפני מספר ימים באבנים רכבים של יהודים בהר הזיתים בירושלים. יהודי נפצע ושבר את ידו כתוצאה מסלע ענק שהושלך לעבר רכבו. עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו: "פיגוע טרור שהיה כפסע מרצח, חייבים להפעיל את כל האמצעים ללכידת המחבלים"

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו, פנה למשטרה במכתב בבקשה לעצור פורעים ערבים שהשליכו סלעים לעבר יהודים בירושלים לפני מספר ימים. בלייכר מתאר במכתבו כיצד הותקף יהודי אשר נסע באזור: "יהודי אשר נסע ברכבו סמוך להר הזיתים בירושלים הותקף ע"י פורעים ערבים אשר השליכו סלעים מגגות בתיהם לעבר רכבים של יהודים. אחד הפורעים השליך לעבר היהודי סלע ענק מגג בית היישר לשמשה הקדמית של רכבו. האבן חדרה את שמשת הרכב פגעה בידו של מרשי וגרמה לו שברים בכף היד", תאר בלייכר.


במכתבו פונה עו"ד בלייכר למשטרה ומבקש כי יאתרו את הפורעים ויעמידו אותם לדין: "אבקש כי תפעלו לאתר את כלל המעורבים בניסיון הרצח, להגיש כנגדם כתב אישום חמור באשמת ניסיון לרצח ולמצות איתם את כל חומרת הדין", כתב בלייכר.

בנוסף, פנה עו"ד בלייכר למפקד מחוז ירושלים על מנת לבחון אפשרות של הרס הבית ממנו בוצע הפיגוע. עו"ד בלייכר עודכן ע"י המשטרה כי נעצר חשוד אחד בגין הפיגוע אך שוחרר לאחר כמה ימים בשל חוסר ראיות.

עו"ד חיים בלייכר מסר: "מדובר בפיגוע טרור שהיה כפסע מרצח ואך בנס ניצל מרשי מפגיעה חמורה ואף קטלנית. חייבים להפעיל את כל האמצעים כדי להגיע למחבלים ולסכל את ההתארגנות החבלנית הזו".אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: