תגובות

מקיימים הבטחות: דרוזים חטפו בני ערובה ואיימו לרצוח אותם

הערבים מפרסמים מספר תיעודים ולטענתם דרוזים חטפו לפחות 7 ערבים, בניהם תושבי בג'נין ובירכא. החוטפים מגדירים את זה כתגובת "עין תחת עין" ואיימו בנשק חם – במידה וגופת הצעיר טרן פרו ז"ל לא תוחזר למשפחתו.

חטיפת צעיר בחברון ע"י דרוזים.

על פי הדיווחים, שלושה פועלים מחברון צקר אבו זויד, מחמד אבו זויד ושעיב מנאצרה, נחטפו מדירה בה שהו בירכא (שטח ישראל) ולפני ששוחררו הוכו בידי דרוזים.


בסרטון שפורסם, מופיע קאסם אבו רוב, תושב ג'לבון (צפון ג'נין) שהוקלט כשהוא אומר שאם לא ישחררו את הגופה הדרוזים שחטפו אותו "יאכלו לו את הלב."

ממשטרת ישראל נמסר: "הלילה, סמוך לשעה 03:00 התקבל דיווח במוקד 100 על ידי 3 תושבי חברון על כך שהותקפו עת שהו במתחם בכפר ירכא, על ידי מס' גברים אשר ביצעו ירי באויר והכניסו אותם בכוח לתוך רכב. פעילות נחושה של שוטרי תחנת גליל מערבי, הביאה לאיתורם של 3 תושבי חברון (17,19,28) סמוך למקום בו הם נחטפו, כשהם חבולים. 3 הפצועים פונו לקבלת טיפול רפואי במרכז הרפואי לגליל בנהריה. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות הארוע".

כזכור, טרן בן ה-18 מדלית אל כרמל שבצפון, נהרג בתאונה וגופתו נחטפה בידי חמושים מבית החולים בג'נין.

מוקדם יותר, הופץ ברשת, תיעוד שבו נראים מספר חמושים ככל הנראה בני העדה הדרוזית כשהם מאיימים להגיע יחד עם מאות חמושים לשחרר את הגופה.

דרמה בג'נין: ישראלי נהרג בתאונה בצהריים – גופתו נחטפה ע"י חמושים • צפו


בפוסטים שפרסמו ברשתות החברתיות שיגרו הדרוזים איומים, "בכפרים שלנו יש אלפי פועלים מהגדה המערבית, ג'נין ופרבריה שבאו להתפרנס ואין להם יד במה שעשית, אני מזהיר מהתגובות של בני הנוער ואנחנו לא רוצים שהדברים יסלימו ויצאו משליטה".


תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: