תגובות

טירוף בחולון: בגלל ויכוח – רוכב אופנוע דקר למוות הולך רגל לעיני אישתו ונמלט • צפו

רוכב קטנוע דקר למוות הולך רגל בן 52 במעבר חציה רק בגלל ויכוח עם אישתו לאחר שחתך אותם בכביש.צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני לתושב בת ים בן 52, שהתמוטט במקום ופינו אותו לבית החולים וולפסון במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה, אך למרבה הצער שם נקבע מותו.


תיעוד רגע הדקירה


ממשטרת ישראל נמסר כי "כוחות המשטרה ממשיכים בחקירת האירוע ונערכות סריקות נרחבות אחר רוכב הקטנוע שנמלט מהמקום."

הנרצח, יורי וולקוב, כוח עזר מזה כ-20 שנה במחלקה לרפואה דחופה (חדר מיון) באיכילוב, נרצח לפני שהיה אמור להתחיל משמרת לילה לטיפול והצלה חיים של אחרים.

הנהלת המרכז הרפואי מזועזעת מהמקרה הנורא ומחבקת בשעות קשות אלו את אישתו היקרה אלה, כוח עזר במחלקת אף אוזן גרון ושתי בנותיהם.

לנה וולקוב, אלמנתו של הנרצח, מספרת על רגעי הרצחה. קרדיט: דוברות איכילוב.

שירה פלג, אחות אחראית של המחלקה יחד עם כל הצוות מוסרים: "אין מילים אשר יכולות לתאר את הרשע והברבריות של הרצח הנתעב ותחושת התדהמה, הכאב והצער שפקדו אותנו עם היוודע הבשורה הקשה על יורי שלנו.

ידינו רועדות וליבנו הולם בחוזקה, שכן מדובר במי שחילל ורמס ברגל גסה ובבוטות שאין דומה לה את העיקרון האוניברסלי המקודש מכל – ערך קדושת החיים.

יורי היה לפני משמרת לילה, בדרכו לסידורים בעיר מגוריו, ולא ידעת שהנורא מכל לפניו בגלל אדם שפל וחסר מעצורים מהסוג הגרוע של פחדנים שמבלי להכיר אותו ובגלל ויכוח מיותר וסתמי נטל את חייו, ככה סתם. הרס במחי יד משפחה, חברים. נטל חיים.

יורי האהוב שלנו היה אדם טוב לב, ישר, הוגן, צנוע, "נחבא אל הכלים", רגיש ונפלא, צנוע, מדהים ומקסים. עובד מסור לחולים שהיה מגיע בשמחה לעבודה והוכיח את עצמו טוב למרות כל הקשיים ואף קיבל תעודת הצטיינות.

אומרים שאלוהים בוחר לצדו את הטובים ביותר, ויורי היה כזה, לא מתבלט, אבל רגיש, חכם, ונוגע בכל אדם בכל מקום שהיה בו.

יורי, נתגעגע אליך, מותך הוא לא נתפס, הכאב מפלח לנו את הלב הכואב והדואב. אנחנו מחבקים את אישתך ומשפחתך על האובדן הקשה."

פראמדיק מד"א דניס סבצ'נקו והחובשים של מד"א כפיר ורסנו ואלירן בקאלו סיפרו: "הפצוע שכב על אי התנועה בסמוך למעבר החציה כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפציעה בגופו. הוא היה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו בטיפול רפואי ובביצוע פעולות החייאה. הכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבית החולים תוך כדי המשך טיפול רפואי כשמצבו קריטי."


צילום: תיעוד מבצעי מד"א


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: