תגובות

אחרי שפינק בעוגה | פצוע הפיגוע דורש: "פטרו את הרופא שתמך במחבל"

אליהו דהן שנפצע קשה בפיגוע בירושלים לפניי כשבועיים דורש ממשרד הבריאות ובית החולים הדסה עין כרם לפטר את הרופא שהביע תמיכה ופינוקים למחבל שביצע הפיגוע. עו"ד חיים בלייכר: "ד"ר מחאג'נה בהיותו תומך טרור מהווה איום בטחוני מיידי עבור כל יהודי הנתון לטיפולו"

פיגוע דקירה בירושלים: מחבל דקר עובר אורח באורח קשה, נמלט – ונוטרל בירי • כל הפרטים


סערת הרופא שפינק ותמך במחבל: נפגע הפיגוע, אליהו דהן, אשר נפגע פצעים קשים, בפיגוע הדקירה לפני מספר שבועות בירושלים, פנה באמצעות עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו למשרד הבריאות ולבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, בדרישה לפטר את ד"ר אחמד מחאג'נה, רופא בבית החולים הדסה עין כרם אשר העניק פינוקים והביע תמיכה במחבל מוחמד אבו קטיש ממזרח ירושלים אשר דקר אותו באכזריות.

במכתבו כתב בין היתר עו"ד בלייכר "בזמן שמרשי נאבק על הסיכוי לשוב לאיתנו ולשקם את חייו, התפרסם בכלי התקשורת דבר היות המחבל הנתעב מקבל תמיכה, פינוקים והערצה מצד רופא המתמחה בבית החולים הדסה עין כרם. ד"ר מחאג'נה הזמין עבור המחבל אבו קטיש מיני מתיקה מרולדין, בניגוד לנהלים, ואף הצטלם עמו תמונת "סלפי", חרף הזהרות השוטרים שהוצבו להשגחה על המחבל", תיאר בלייכר את מעשיו של הרופא.

עוד נכתב במכתב כי "קשה לבטא את עומק הזעזוע מכך שרופא האמון על הצלת חיים בבית חולים ישראלי, עסוק בעידוד טרור ומרצחים שפלים שכל מטרתם רצח והרג ישראלי. ד"ר מחאג'נה בהיותו תומך טרור מהווה איום בטחוני מיידי עבור כל יהודי הנתון לטיפולו", כתב בלייכר.

"ניטרלתי אותו": תיעוד מיוחד – כך איתר, רדף ונטרל השוטר את המחבל שביצע את פיגוע בירושלים • צפו

בלייכר הדגיש במכתבו כי הרופא מנצל את מעמדו לצורך תמיכה בטרור "מרשי, המשלם את מחירו הכבד של הטרור, מצפה כי מדינת ישראל ומוסדותיה ידאגו הן לעשיית צדק והן להסרת גורמי סיכון מנקודות רגישות, לבל יסבלו אחרים גורל דומה לשלו. בהיות הרופא במעמדו, תוך ניצול המעמד לתמיכה בטרור, הרי שיש בכך כדי לפגוע בביטחון הציבור – בין שע"י מתן דרור להסתה ובין בסיכון מטופליו של הרופא ממש. על כן, אבקש לפעול בהקדם לשלילת רישיונו הרפואי של ד"ר מחאג'נה, כמו גם להדחתו מעבודתו בבית החולים לאלתר", חתם בלייכר.


נזכיר, כי הפיגוע הקשה התרחש בשבת לפני מספר שבועות. ברחוב ששת הימים בירושלים, סמוך לתחנת הרכבת הקלה. המחבל תקף את דהן באמצעות סכין, ודקר אותו באכזריות, דהן נפצע באופן קשה ופונה לבית החולים. המחבל הצליח להימלט, ונוטרל בתום מרדף בידי שוטר במגרש כדורגל סמוך.


(צילום: אליסף כהן – חדשות כל העולם).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: