תגובות

בן גביר מבהיר לליכוד: "לא נוכל להכנס לממשלה"

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר התייחס לפיצוץ במגעים הקואליציוניים מול הליכוד ודרש לקבל את תיק הנגב והגליל: "בלי שנוכל להחזיר את הביטחון והמשילות – אנחנו לא נוכל להיות בממשלה."

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר התייחס במהלך ישיבת הסיעה לפיצוץ במגעים הקואליציוניים מול הליכוד ולמניע מאחורי דרישתו לקבל את תיק הנגב והגליל.

"מספיק לעבור בנגב ובגליל כדי להבין שחייבים להשקיע בפריפריה" אמר. "אני אומר לכם בצורה הכי ברורה: בלי שנוכל להחזיר את הביטחון והמשילות, את הסדר לרחובות, ובלי שנוכל לעזור לתושבי הפריפריה החברתית – לנגב ולגליל – אנחנו לא נוכל להיות בממשלה. זה התפקיד שלנו והייעוד שלנו, לשם כך נבחרנו. בשביל זה קיבלנו קרדיט מלא מהציבור, בשביל זה המוני ישראל הצביעו לנו – ולכן זה בנפשנו".


עוד התייחס למשבר בין הליכוד לציונות הדתית בשל דרישות התיקים של בצלאל סמוטריץ'. "אמרתי את זה גם לנתניהו, אני חושב שראוי וצריך לתת לסמוטריץ' את משרד הביטחון" טען. "הליכוד הפר לנו הבטחה על תיק הנגב והגליל, והתחייבנו לציבור לדאוג לפריפריה. ההתחייבות שלי לסמוטריץ' הייתה לעשות פיצול סיעות ישר אחרי הבחירות ואני מקיים הבטחות."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: